Опис діяльності:

Продаж кварцового будівельного піску (білого та жовтого), каменю мармурового, гіпсового, піщаного та щебеню з них. Також у нас ви можете купити або орендувати будівельну спецтехніку, а саме: екскаватори, навантажувачі та бульдозери, трали, самоскиди та інше.

Ключові слова:

кар'єр Чернівці, пісок продаж, гравій, щебінь, камінь піщаний, піщаник, камінь гіпсовий, будівельна спецтехніка, оренда будівельних машин, оренда будівельної спецтехніки, продаж будівельних машин, продаж будівельної техніки, екскаватори, ковші, гідромолоти, навантажувачі, бульдозери, самоскиди, протиерозійні роботи, будівництво транспортних мереж, дорожні основи, дорожнє покриття, причіпна техніка, трали; карьер Черновцы, песок продажа, гравий, щебень, камень песчаный, песчаник, известняк, строительная спецтехника, аренда строительных машин, аренда строительной спецтехники, продажа строительных машин, продажа строительной техники, экскаваторы, ковши, гидромолоты, погрузчики, бульдозеры, самосвалы, противоэрозионные работы, строительство транспортных сетей, дорожные основания, дорожное покрытие, прицепная техника, тралы; будівельні матеріали та конструкції; будівельні суміші, цемент - виробництво, реалізація, будівельне обладнання, будівельно-монтажні роботи, дороги та мости, автомобілі

Переглядів

За 30 дней: 446
Сегодня: 8


 

     Наша компанія заснована в 2000 році, основним видом діяльності, якої є оренда та продаж спецтехніки вітчизняного та іноземного виробництва, а саме екскаватори колісні та гусеничні, ковші та гідромолоти, навантажувачі та бульдозери, трали та самоскиди, та інша будівельна техніка.

А також такі види діяльності:

  • зведення несучих та огороджуючих конструкцій будівель та споруд, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту;

  • зведення насипних ґрунтових конструкцій;
  • рекультивація ґрунтів та протиерозійні роботи;

  • ущільнення та заміна ґрунтів;

  • будівництво транспортних мереж;
  • будівництво дорожніх основ для транспортних мереж;

  • продаж піску та каменю.

     В нашому регіоні попит на будівельну спецтехніку швидко зростає, тому виникла потреба і в новій техніці. До нас почали звертатися комунальні господарства, сільські спілки, інші юридичні та фізичні особи, щодо купівлі нової техніки. Зацікавленість є в тракторах, самоскидах, екскаваторах, бульдозерах та іншій будівельній техніці різних модифікацій, причіпній техніці, тощо.

     Наша компанія є власником піщаного кар’єру в с. Погорилівка Заставнівському районі. Пісок категорії кварцового піску, є також камінь піщаний та гіпсовий. В нас є своя база (в минулому автотранспортне підприємство), яка складається з ремонтного блоку (720 м.кв.) складських приміщень (655 м.кв.), виробничі приміщення (різного роду обладнання), що дає змогу проводити ремонт та передпродажну підготовку, огорожена та під охороною автостоянка 4000 м.кв., залізна колія, обслуговуюча техніка (кари, трактора, причіп-трал, тягачі, тощо). Колектив складається з 33 чол.