ANGELHOLM, шведсько-український медичний центр

0
Адреса: 58023, м. Чернівці, вул. Руська, 185в,
Телефон: (0372) 515882
Мобільний: 0505050103, 0685050103
Вебсайт: angelholm.ua
E-mail: trauma.ua@gmail.com

Рубрики:

- Філії:

 • Травматологія та ортопедія, гінекологія, судинна хірургія, кардіологія, діагностика (МРТ, УЗД, денситометрія, рентгенографія)
  58023, м. Чернівці, вул. Руська, 185В
  (0372) 515882, 0505050103, 0685050103

 • Відділення травматології та отоларингології №2, кабінет МРТ
  м. Чернівці, вул. Героїв Майдану (вул. Червоноармійська), 226
  (0372) 43126, 0673718642

 • Кабінет МРТ (магнітно-резонансної томографії)
  м. Чернівці, вул. Буковинська, 4А
  (0372) 901001, 0949913001

 • Відділення фізіотерапії
  Глибоцький район, с. Коровiя, , вул. Кварцівська, 3
  0673742732

 • Кабінет КТ (ком'пютерної томографії)
  м. Чернівці, вул. Героїв Майдану (вул. Червоноармійська), 226
  0955831343

Опис діяльності:

Проведення ендопротезування кульшового та колінного суглобів, лікування ортопедичних захворювань, кардіологічна допомога, судинна хірургія, гінекологія, діагностика (МРТ, КТ, денситометрія, УЗД, цифрова рентгенографія)

Ключові слова:

Ангельхольм, суглоби, заміна суглоба, грижа, суставы, замена сустава, грыжа, лікування ортопедичних захворювань в Чернівцях, ендопротезування колінного суглоба, ендопротезування кульшового суглоба, імплантація суглобів Чернівці, перелом лікування, лікування великих трубчастих кісток, артроскопічна хірургія, ультразвукова діагностика, діагностика остеопорозу, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, інтервенційна кардіологія, лечение ортопедических заболеваний в Черновцах, эндопротезирование коленного сустава, эндопротезирование кульшового сустава, имплантация суставов, перелом лечение, лечение больших трубчатых костей, артроскопическая хирургия, ультразвуковая диагностика, диагностика остеопороза, компьютерная томография, магнитно-резонансная томография, интервенционная кардиология Черновцы; Лікарні та поліклініки дитячі, Лікарні та поліклініки районні, Травматологічні пункти, Медичні центри та спеціалісти з приватною практикою, Лікарні та поліклініки для дорослих

Переглядів

За 30 дней: 498
Сегодня: 9


 

Шведсько-українську клініку "Angelholm" організовано у 1998 році за ініціативою фахівців Буковинської медичної академії, представників благодійної шведської організації "Riverside" та хірургів-ортопедів з м. Енгельхольм (Швеція).

Головною метою створення Центру на той час було широке впровадження сучасних світових методів лікування ортопедичних захворювань у медичну практику в Україні.

На сьогоднішній день спектр послуг, які надає шведсько-українська клініка "Angelholm" принципово збільшений – це діагностика, хірургічне лікування, реабілітація та амбулаторне лікування.

Відділення клініки:

 1. Ортопедо-травматологічне (ендопротезування колінного та кульшового суглобів, оперативне лікування переломів та їх наслідків, артроскопічна хірургія та пластика зв'язок, корекція вісі та довжини кінцівкок, корегуючі операції при деформаціях гомілки та стопи, оперативне лікування доброякісних пухлин кісток та суглобів та інші різноманітні ортопедичні операції. Центр також спеціалізується на лікуванні захворювань хребта. Тут проводиться мікрохірургічна декомпресія, ендоскопічна хірургія хребта, епідуральний адгезіоліз, черезшкірна нуклеотомія, стабілізуючі операції на хребті, а також ортопедичне моделювання стопита).
 2. Відділення кардіології  (лікування та контроль пацієнтів амбулаторно та стаціонарно, ефективні сучасні схеми лікування, ЕКГ, Ехокардіографія (УЗД серця), лабораторні обтстеження, холтерівський моніторинг, велоенрогометрія, коронарографія, стентування,)
 3. Відділення судинної хірургії (тут проводять консервативне та оперативне лікування варикозного розширення вен, лазерну хірургію вен, склерозуючу терапію. У своїй повсякденній роботі сосудологи використовують метод ендовазальної лазерної коагуляції вен (ЕВЛК))
 4. Відділення хірургії (лапароскопічна хірургія)
 5. Відділення гінекології (УЗД обстеження малого тазу, ендокринна гінекологія, естетична гінекологія, лапароскопія, гістероскопія)
 6. Діагностичне (МРТ, КТ, денситометрія, УЗД, цифрова рентгенографія, відеоендоскопія та ін.)
 7. Фізіотерапевтичне відділення  (кабінет фізіотерапії з електроміостимуляція, механотерапія, пресотерапія, лікувальна гімнастика, електрофорез, ударно-хвильова терапія, зал лікувальної фізкультури, палати з усіма зручностями, домашнє харчування, свіже повітря, комфортні умови перебування).
 8. Естетична медицина (повний спектр)

В діагностичному відділенні шведсько-української клініки “Angelholm проводяться ендоскопічні обстеження шлунку та кішківника (гастроскопія та колоноскопія).

 

Візит посла Швеції в Україні до Чернівців почався

 із зустрічі в шведсько-українській клініці «Angelholm»

2 серпня 2018 року Чернівці відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом. Перша зустріч в місті не випадково відбулась у шведсько-українському медичному центрі «Angelholm», адже  навіть назва говорить сама за себе. Колектив клініки із радістю зустрів у своїх стінах пана посла.

 

 

Завідувач відділення ортопедії та травматологіїї Білик Сергій Вікторович розповів історію давніх дружніх стосунків між лікарями з міста Енгельхольм (Швеція) та Чернівецькими  фахівцями, яка почалася ще 1994 року.

Пройшлися клінікою, оглянули кабінети прийому пацієнтів, діагностичні кабінети (МРТ, УЗД, рентгенографії, денситометрії), палати, в яких перебувають післяопераційні хворі, оперблок.

 

Увагу пана посла привернув стенд з дипломами, в яких відзначено досягнення клініки, особливі відзнаки лікарів тощо. Саме головний лікар клініки, нині Заслужений лікар України Ярослав Васильчишин, першим в Україні провів ряд ортопедичних операцій та впровадив у повсякденну практику немало іноземних сучасних методик, які дозволяють отримувати блискучі результати лікування ортопедичних хворих.

Пан посол, в свою чергу, розповів в неформальній обстановці про мету візиту до Чернівців, висловив зацікавленість у співпраці з Чернівецькою областю, оскільки вже є давнішні стосунки саме з Чернівцями на прикладі клініки «Angelholm».

В ході дружньої бесіди з колективом, після екскурсії по клініці пан посол поділився своїми враженнями: «Я приехал сюда, потому что мой предшественник был на открытии. Мне было интересно посмотреть, как развивается клиника. На меня произвело хорошее впечатление то, что я увидел. Это современная обычная клиника, если говорить со шведской точки зрения. И мне было очень интересно это увидеть, и я рад, что существует такое сотрудничество между вашим городом и шведским городом Энгельхольм».

Зустріч пройшла стрімко, час проминув непомітно та на згадку зробили фото.

Наші переваги:

· якіснe обстeжeння за європeйськими стандартами

· маніпуляціі на найновішій, передовій апаратурі

· обстеження безболісне та безпечне (проводяться у медичному сні, бeз загального наркозу)

· найточніше визначeння хeлікобактeр пілорі бeз eндоскопіі за 5 хв. (мазком з ротової порожнини)

· доступні ціни

· без черг та неприємних відчуттів.

Дуже важливим фактором, який сприяє успішному проведенню ендопротезування колінних та кульшових суглобів є стерильні умови проведення оперативного втручання. Тому операційні клініки «Angelholm» оснащені сучасними вентиляційними системами, які утворюють над операційним столом та оперуючою бригадою ламінальний потік стерильного повітря, тобто і пацієнт, і оперуюча бригада знаходяться в штучному стерильному середовищі, що дозволяє запобігти інфікуванню хворих під час операції.

Оперуюча бригада використовує під час ендопротезування кульшових та колінних суглобів спеціальні захисні системи фірми «Stryker», які допомогають запобігти циркуляції повітря від хірурга до операційної рани. Таким чином, ризик інфікування хворого під час оперативного втручання зменшується майже до нуля.

Результати обстеження можна отримати на фото, на цифрових носіях та електронною поштою.

Швидко, Якісно, Безболісно.
вул. Руська, 185-В, Записуйтесь за номером: 050-50-50-103

Клініка “Angelholm

Шведсько-українська клініка "Angelholm" повертає здоров’я, повертає пацієнтів до повноцінного життя. Повертає радість знову відчути себе окриленим і щасливим.

 

Клініка "Angelholm" спеціалізується на проведенні первинного та ревізійного ендопротезування колінного та кульшового суглобів. Імплантація штучних суглобів – це єдиний спосіб уникнути інвалідності при важких захворюваннях та порушеннях опорно-рухового апарату. У нас вперше в Україні було імплантовано штучний колінний суглоб моделі "Scorpio" та кульшовий суглоб "Exeter" концерну Stryker, а також кульшовий суглоб ASR компанії DePuy, що засвідчено відповідними сертифікатами. Операції з ендопротезування виконуються за рекордно короткий проміжок часу (імплантація кульшового суглобу – 30-60хв., колінного – 40-70 хв.). Операції проводять досвідчені хірурги, заслужені лікарі України – Васильчишин Я.М. та Рубленик І.М. Операційний блок, де проводяться операції з первинного та ревізійного ендопротезування, обладнано унікальною електронною системою подачі стерильного повітря зі стелі на зону операційного столу, що забезпечує чудові результати оперативних втручань.

Переваги ендопротезування в клініці «Angelholm»:

 • мініінвазивна методика операцій (маленький розріз)
 • рекордно коротка тривалість операцій: імплантація кульшового суглоба від 30 хв., імплантація колінного суглоба від 40 хв.
 • мінімальна крововтрата
 • використання апарату "Cell Saver" під час операцій для збереження власної крові пацієнта
 • використання щадної анестезії (пацієнт знаходиться у свідомості, заразу після операції можна пити та їсти)
 • швидке відновлення та активна реабілітація: за 4 години після операції пацієнта ставлять на ноги та він починає самостійно ходити

Оперативне лікування переломів – один із провідних напрямів діяльності шведсько-української клініки "Angelholm", що проводиться з використанням найсучасніших методик. Дослідження та клінічна практика останніх десятиріч впевнено засвідчують, що використання металевих інтрамедулярних (внутрішньо кісткових) фіксаторів є одним із найбільш перспективних методів лікування важких переломів та їх наслідків. Заслужений лікар України, академік АН УНП, професор І.М.Рубленик ще в 1970-х роках розробив та запатентував унікальну методику лікування великих трубчастих кісток, котрій немає аналогів у світовій медичній практиці.

В лікуванні міжхребцевих кил фахівці клініки використовують ефективні оперативні та неоперативні методи, такі як декомпресія хребта та стабілізуючі операції на хребті. Перевагами таких методів є низький травматизм, надійність та високі результати лікування.

 

Артроскопічна хірургія та пластика зв'язок широко використовується у медичній практиці клініки «Angelholm» при лікуванні захворювань колінного суглобу.

Досконало відпрацьовано всі ланки технологічного ланцюга операцій, що дало змогу значно підвищити якість та звести до мінімуму тривалість оперативних втручань.

У клініці працюють кабінети ультразвукової діагностики, денситометрії (діагностика остеопорозу), комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії.

У клініці "Angelholm" ведеться робота по ортопедичному моделюванню стопи та виготовляються устілки індивідуально для кожного пацієнта. Адже використання ортопедичних устілок важливе не тільки для лікування, але також корисне для здорових людей з метою профілактики захворювань опорно-рухового апарату.

Нещодавно в шведсько-українській клініці Angelholm було відкрито відділення інтервенційної кардіології. Воно створено за зразком сучасного відділення катетеризаційної лабораторії (Cath-Lab), в якому пацієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу на найсучаснішому обладнанні високопрофесійними спеціалістами.

Інтервенційна кардіологія є частиною ендоваскулярної хірургії, яка останнім часом стрімко розвивається і не рідко витісняє класичну хірургію. Тепер у нашому регіоні існує можливість радикально діагностувати та лікувати пацієнтів з ішемічною хворобою серця (ІХС) шляхом коронарографії та стентування коронарних судин серця.

За роки своєї діяльності клініка "Angelholm" стала відомою не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Завдячуючи високому професіоналізму та сумлінному ставленню до своїх обов’язків, медичний персонал клініки користується повагою серед пацієнтів, які знайшли тут порятунок, розуміння та повернулися до повноцінного життя. Завдяки використанню нових технологій, запозичених у шведських та німецьких хірургів, найсучасніших медикаментів і матеріалів, тут проводиться оперативне лікування у поєднанні з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

 

Шведсько-українська клініка "Angelholm"

м. Чернівці, 58023, вул. Руська, 185 в

+38 050 50 50 103

+38 068 50 50 103

 

Травматологія та ортопедія, гінекологія, судинна хірургія, кардіологія, діагностика (МРТ, УЗД, денситометрія, цифрова рентгенографія, коронарографія):

м. Чернівці, 58023, вул. Руська, 185 в

+380 (372) 51-58-82

+38 (050) 50-50-103

+38 (068) 50-50-103

Відділення травматології, кабінет МРТ:

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 226

+380 (3722) 4-31-26

+38 (067) 371-86-42

Кабінет МРТ (магнітно-резонансної томографії):

 м. Чернівці, вул. Буковинська, 4-А

+38 (094) 991-30-01

+38 (0372) 901-001

Кабінет КТ (ком’пютерної томографії):

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 226

+38 (095) 583-13-43

Відділення фізіотерапії:

Чернівецька область, Глибоцький район, с. Коровія, вул. Кварцівська, 3

+38 (067) 374-27-32

 

www.angelholm.ua

https://www.youtube.com/channel/UCfl68xaRYr8UitQ4lUrP8HQ/videos

https://www.instagram.com/angelholm_medical/

https://www.facebook.com/medicalangelholm/

www.centre-trauma.com