АНТ ЛТД, друкарня

0
Адреса: 58003, м. Чернівці, вул. Зелена, 5,
Телефон: (0372) 513228, (0372) 585196
Мобільний: 0952291055, 0671024556
Факс: (0372) 585454
Вебсайт: ant.gbc.net.ua
E-mail: antprintoffice@gmail.com

Рубрики:

- Філії:

  • Представництво
    58000, м. Чернівці, пл. Філармонії, 5
    (0372) 559638, 0996625508

Опис діяльності:

До Ваших послуг: буклети, календарі, візитки, брошури, палітурні роботи, етикетки, бланки, книги, рекламні плакати, цифровий повнокольоровий друк, повнокольорові коробки. Доставка по місту безкоштовна. Доставка замовнику. Висока якість, помірні ціни.

Ключові слова:

поліграфія, друкарня Чернівці, цифровий друк, повнокольоровий друк, малотиражний друк, поліграфічні послуги, афіші, плакати, флаєри, буклети, візитки, календарі, бланки, журнали, каталоги, книги, брошури, палітурні роботи, етикетки, рекламні плакати, фірмові бланки, карти, наклейки, упаковка, самоклейки, бланкова продукція, виготовлення офсетних пластин, рекламно-поліграфічна продукція в Чернівцях, полиграфия, типография Черновцы, цифровая печать, полноцветная печать, малотиражная печать, полиграфические услуги, афиши, плакаты, флаеры, буклеты, визитки, календари, бланки, журналы, каталоги, книги, брошюры, переплет, этикетки, рекламные плакаты, фирменные бланки, карты, наклейки, упаковка, самоклейки, бланковая продукция, изготовление офсетных пластин, рекламно-полиграфическая продукция в Черновцах

Переглядів

За 30 дней: 739
Сегодня: 2


 

 

ОПЕРАТИВНА та ЯКІСНА ПОЛІГРАФІЯ на будь-який смак та рівень фінансових витрат.

Продаємо ПАПІР та КАРТОН.

РЕПРОПОСЛУГИ.

Замовлення - за телефоном. ЗРАЗКИ - по факсу.

Доставка БЕЗКОШТОВНА.

 

Друкарня "АНТ ЛТД" - стабільне та надійне поліграфічне підприємство, укомплектоване сучасним устаткуванням для виготовлення поліграфічної продукції. Ми успішно працюємо 20 років на поліграфічному ринку.

 

 

 

 

 

 

 

"АНТ ЛТД" було створено у 1993 році. На той час це була перша приватна друкарня у Чернівецькій області. З моменту появи на ринку і до сьогодні ми постійно удосконалюємо методи організації праці та технології виробництва. Ми завжди готові запропонувати замовнику оптимальний варіант виготовлення у співвідношенні "ціна, якість, оперативність". Шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і робимо ставку на довготривалу співпрацю, принцип ділового партнерства та виробничої кооперації.

 

 

 

 

 

 

 

Співробітники друкарні "АНТ ЛТД" - головна наша цінність. Це досвідчені спеціалісти та молодь, фахівці високого класу, готові використати весь потенціал своїх можливостей для вирішення виробничих завдань, пов'язаних із поліграфією.

Наш колектив складають технологи, офіс-менеджери, дизайнери, майстри дільниць, друкарі, різальники, палітурниці. Вони разом роблять одну загальну справу, люблять та цінують свою роботу, а отже виконують її максимально ефективно, швидко та професійно, враховуючи кожне побажання замовника. Наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію на будь-якому етапі технологічного процесу. Якість продукції гарантуємо. Вона контролюється за допомогою сучасних електронних технологій та кваліфікованими друкарями і технологами.

 

 

 

 

 

 

 

Ми намагаємося наслідувати кращі традиції європейського підприємництва, використовуємо сучасні поліграфічні матеріали та новітні технології світового лідера у сфері аркушевого друку німецького концерну "Heidelberg". Як наслідок, маємо можливість виконати замовлення будь-якого рівня складності і в будь-яких об'ємах як офсетним, так і цифровим способом друку - від одного примірника і до необхідної кількості. Наш клієнт може бути впевненим, що його замовлення, навіть найбільш нестандартне, буде виконано оперативно, якісно, своєчасно та безкоштовно доставлене в офіс замовника (по Чернівцях).

МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ ДРУКОВАНУ ПРОДУКЦІЮ на БУДЬ-ЯКИЙ СМАК та РІВЕНЬ ФІНАНСОВИХ ЗАТРАТ.