CITY ELECTRO, супермаркет

0
Адреса: 58013, м. Чернівці, вул. Рівненська, 5а, БЦ "Полюс"
Телефон: (0372) 959505
Мобільний: 0950940008, 0978100030
Вебсайт: cityelectro.com.ua
E-mail: cityelectro.shop@gmail.com

Рубрики:

Опис діяльності:

Ми реалізуємо електротехнічну продукцію (розетки, вимикачі, люстри, лампи, автоматику, щитки) торгових марок АВВ, Legrand, Hager, IEK та ін.Великий асортимент розеток і вимикачів різних форм, кольорів і матеріалів. Люстри. Лампи LED.

Торгівельні марки:

АВВ, Legrand, Hager, IEK

Ключові слова:

освітлення, освещение, розетки, выключатели, люстры, Сіті Електро, розетки АВВ, выключатели АВВ, розетки Legrand, выключатели Legrand, розетки абб, выключатели абб, розетки легранд, выключатели легранд, лампы, автоматы АВВ, автоматы абб, автоматы Hager, автоматы хагер, розетки и выключатели, выключатели и розетки, светильники, лампы светодиодные, лампы LED, розетки цветные, выключатели цветные, розетки и выключатели цветные, розетки, вимикачі, люстри, лампи ЛЕД, розетки АВВ, вимикачі АВВ, розетки Legrand, вимикачі Legrand, розетки абб, вимикачі абб, розетки легранд, вимикачі легранд, лампи, автомати АВВ, автомати абб, автомати Hager, автомати хагер, розетки і вимикачі, вимикачі і розетки, світильники, лампи світлодіодні, лампи LED, розетки кольорові, вимикачі кольорові, розетки і вимикачі кольорові; Освітлювальні прилади, Електрообладнання, електротехнічні та електромонтажні вироби, Електротовари, електроприлади, розетки, вимикачі, лампочки, выключатели

Переглядів

За 30 дней: 146
Сегодня: 2


Супермаркет City-electro існує з 2010 року і знаходиться по вул. Рівненській, 5а.

Ми реалізуємо електротехнічну продукцію (розетки, вимикачі, люстри, лампи, автоматику, щитки). У нашому супермаркеті представлена продукція торгових марок АВВ, Legrand, Hager, IEK та ін. Ви знайдете розетки та вимикачі від різних виробників, різної кольорової гами, в тому стилі, який ідеально впишеться саме у Ваш інтер'єр. Наші співробітники дадуть Вам повноцінну кваліфіковану консультацію з підбору та встановлення будь-якого електротехнічного обладнання і його експлуатації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весь наш товар сертифікований, а це означає, що Ви отримаєте гарантію того, що він прослужить довго та якісно!
 

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ РОЗЕТКУ?

 

 

 

Вибір розетки не таке вже й складне завдання. Щоб розетка працювала довго і справно, перед її придбанням необхідно врахувати декілька технічних нюансів.

1. Потрібно визначити, якого типу розетка Вам потрібна: для прихованої проводки або для відкритої?

Якщо розетка накладається на стіну, то для відкритої проводки, а якщо робочий механізм розетки встановлюється всередину отвору в стіні, то тоді для прихованої проводки.

2. Розетка потрібна з заземлювальними контактами або без них?

Якщо Ви живете в будинку, спорудженому в 60-70-х роках минулого століття чи ще раніше, то швидше за все у Вашій оселі двухпровідна електропроводка і тому не має сенсу встановлювати розетку з заземлюючими контактами.

3. Для того, щоб розетка служила справно довгі роки, не нагрівалася і не плавилася, при покупці потрібно звертати увагу на який струм вона розрахована.


На лицьовій або зворотній стороні кришки розетки або на самій розетці робляться відповідні позначки. Так, наприклад, на старих розетках писали ~ 6/250, що означає: "використання на змінному струмі, максимальний струм, який розетка витримає без пошкодження - 6А, максимальна напруга мережі - 250 В".

 

Якщо в розетку з параметрами 6А 250 В увімкнути сучасний електричний чайник, то її кришка досить швидко пожовтіє через сильне нагрівання. Потім розетка почне сильно іскрити, а як результат - коротке замикання. І все це тому, що не дотримані параметри розетки щодо можливих розмірів навантаження.

Щоб розетка тривало витримувала навантаження сучасних електрочайників та кавоварок, вона має бути розрахована на струм 10А або 16А. Відповідно, позначення на розетці мають бути - ~ 10/250 і ~ 16/250.


4.
Також слід звернути увагу на контакти розетки.


Сучасні виробники розеток переважно використовують контакти із безгвинтового затиску. Це значно прискорює монтаж, а сам провід пружно фіксується у отвір, який розширюється при натисканні на спеціальну клавішу. Ви вставляєте у нього провід, відпускаєте клавішу і отвір стискається, таким чином, щільно обхоплюючи провід. Необхідно обирати розетки, які мають за основу термостійкий пластмас. На відміну від кераміки, він більш витривалий і не крихкий. До того ж у разі перегріву він не займається.

5. Розетки із захисними шторками.

Для дитячих кімнат річ абсолютно необхідна. Підростаючи, маленька дитина починає досліджувати навколишній світ. Якщо їй захочеться длубатися в розетці пальчиком або встромити туди гвоздик, вона не зможе цього зробити. Отвори цих розеток захищені спеціальними захисними шторками, що відкриваються тільки при одночасному введенні пари металевих контактних штирків вилки в розетку.