ЦЕНТР НІГТЬОВОЇ ЕСТЕТИКИ ЯНИ НІКОЛАЄВОЇ

0
Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Гоголя, 1,
Мобільний: 0505407868, 0682269365
Вебсайт: www.instagram.com/emischool_chernovcy/, www.emikiev.com.ua
E-mail: nikolaeva777@ukr.net
Час роботи: Пн. - Пт.: 9.00- 18.30, Субота, неділя - вихідні.

Рубрики:

Опис діяльності:

Навчання: майстер манікюру (педикюру), Курси манікюру, курси з моделювання нігтів (гелева технологія), курси манікюру в Чернівцях, ексклюзивні курси з дизайну (за авторською методикою Катерини Мірошніченко), супутні товари для майстрів манікюру та книги і посібники з дизайну, розпису нігтів Катерини Мірошніченко

Торгівельні марки:

ЕМІ

Ключові слова:

салони краси Чернівці, курси професійні, курси манікюру в Чернівцях, професійний манікюр, корекція нігтів, манікюр Чернівці, нарощування нігтів Чернівці, моделювання нігтів, гелеве моделювання нігтів, гелеве нарощування нігтів, гелеві нігті, моделювання та дизайн нігтів Чернівці, моделювання нігтів, гелеві нігті, дизайн моделювання та дизайн нігтів, гель лак, дизайн кольоровими гелями, художній розпис, EmiManicure, EmiLac, EMi, EmiDesign, manicure, emischool, nailart, nails, gelpolish, дизайн ногтей, манікюр, педикюр, шеллак, naildesign, курси педикюру Чернівці, етнічні принти, рептилії, емаль на золоті, оксамитовий пісок і рідкі камені, об'ємний вінтаж, складна флористика, гардероб для Барбі, складна абстракція, Textone& Combiture, китайський розпис, жостівський розпис, акварельний розпис, салоны красоты Черновцы, курсы профессиональные, курсы маникюра в Черновцах, профессиональный маникюр, коррекция ногтей, маникюр Черновцы, наращивание ногтей Черновцы, моделирование ногтей

Переглядів

За 30 дней: 203
Сегодня: 1


Манікюр - це не тільки гігієнічна процедура, але й мистецтво, якому можна навчитися. Що для цього потрібно? Бажання, ентузіазм і професійний підхід. Дві перші складові залежать від Вас, а ось третю Вам можуть забезпечити в першій спеціалізованій школі в Чернівцях під керівництвом Яни Ніколаєвої. Сама Яна є сертифікованим інструктором, визнаним комітетом стандартів салонів краси в категорії "Нігтьова естетика".

Ніколаєва Яна - Завідуюча навчального центру. Учасник і призер національних чемпіонатів. Інструктор-викладач школи Катерини Мірошниченко. Майстер манікюру І класу (четвертий рівень за стандартами КССК). Директор "Центру нігтьової естетики Яни Ніколаєвої".

Центр знаходиться в самому центрі міста Чернівці, його зручно і легко знайти.

По закінченню курсів Ви отримуєте авторський сертифікат Катерини Мірошниченко.

"Центр нігтьової естетики" проводить набір на курси:

- Манікюру/педикюру 

- Гелевої технології :

* Салонне експрес-моделювання на формах. Базовий курс (10 днів)
* Салонне експрес-моделювання на формах
* Зміцнення. Запечатування. Корекція
* Арочне моделювання
* Нестандартні форми моделювання

- Дизайну нігтів по системі Катерини Мірошниченко

Школа-центр розташувалася у двох просторих приміщеннях: аудиторії та залу для майстрів. Аудиторія добре освітлена, у кожної з учениць є індивідуальне робоче місце, що дає можливість продуктивно працювати і вчитися.

У самій системі школи акцент робиться на ступінчастість, грунтовність і інтенсивність навчання нігтьовому мистецтву, тобто дуже базово і в короткі терміни Ви стаєте майстром манікюру і стилістом з моделювання та дизайну нігтів. По закінченню навчання, в результаті успішного складання іспиту, випускники отримують сертифікат - Фірмовий сертифікат від Центру нігтьової єстетики.

Навчання проходить цілий день з 10.00 до 18.00, з ланч-перервою (13.00 - 14.00).

Заняття складаються з практичної і лекційної частини, яка створює базу для практичної діяльності. Навчання в центрі це:

Академічний підхід: знання про анатомію і фізіологію шкіри і нігтів, розуміння структури нігтів і шкіри, дотримання санітарних норм, ознайомлення з особливостями манікюру при наявності загальних і дерматологічних захворювань.

Курси гелевої технології проводяться за програмою 12 днів по 10 академічних годин. Усіма матеріалами і інструментами на час навчання забезпечує наш центр. Це - базові курси нарощування нігтів, робота з тіпсами, формами, моделювання нігтів на формах твердим білим гелем з подовженням нігтьового ложа, відновлення натуральних нігтів, усунення дефектів натуральної нігтьової пластини за допомогою камуфляжних гелів, дизайн нігтів кольоровими гелями.

Всі курси нігтьового дизайну розділені за рівнями складності. Починаючи з 1 рівня, Ви отримуєте базові знання по дизайну нігтів. В основі всіх курсів лежать авторські методики Катерини Мірошниченко. Навчання побудовано таким чином, що будь-яка людина навіть не маючи спеціальних навичок або художньої освіти, зможе по закінченні навчання дизайну нігтів повторити навіть найскладніші варіанти розпису. Дизайн нігтів, пропонований на курсах авторської школи, поетапно пояснюється викладачем, і розкладений на кілька простих дій, що дозволяють в результаті отримати складний і майстерно виконаний дизайн нігтів.

МАНІКЮР:

Сучасні методики манікюру:

ПЕДИКЮР:

Сучасні методики педикюру:

Салонне експрес-моделювання:

"Салонний манікюр з E.MiLac":

"Базовий курс. Художній розпис. Азбука ліній":

"NAILDRESS":

"Нейлкруст. Барельєф-манікюр":

"MIX-DESIGN: TEXTONE, Рептилії, Камені":

"Стилізований розпис: квіти, фрукти, гардероб":

"Китайський розпис":

"Акварельний розпис: Райський сад":