КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ

0
Адреса: м. Чернівці, пр. Незалежності, 96, кімната 220
Мобільний: 0501046834

Рубрики:

Опис діяльності:

Професійні курси. Укорочування та ушивання виробів. Заміна блискавок, обробка тюлі та штор.

Ключові слова:

професійні курси, ательє мод, вишивка бісером, вышивка бисером, укорочення одягу, ушивання одягу, заміна блискавок, Одяг - індивідуальне пошиття та ремонт; ателье мод, укорачивание одежды, ушивание одежды, замена молний, Одежда - индивидуальный пошив и обробка тюлі, обробка штор, пошив спецодягу, обробка гардин, пошив робочого одягу, пошив вечірньої сукні, пошив святкової сукні, підгонка одягу по фігурі, обработка тюли, обработка штор, куртки, пошив спецодежды, обработка гардин, пошив рабочей одежды, пошив вечернего платья, пошив нарядного платья, подгонка одежды по фигуре,

Переглядів

За 30 дней: 28
Сегодня: 5


КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ

В ПРОГРАМІ КУРСІВ: матеріалознавство, конструювання одягу, моделювання одягу, технологія пошиття одягу, дизайнерський малюнок (за бажанням); основи швейного обладнання. Ви навчитеся конструювати та моделювати: брюки; сукні; жакети; пальто. Заняття розділені на теоретичні та практичні. На кожному уроці ви отримуєте методичний матеріал, який залишається у вас (конспект), з яким ви працюєте на уроці.

  Весь курс розрахований на 8 місяців.

Для зручності курс розділено на 3 рівні.

  1. Курс "БАЗОВИЙ. ЛЕГКИЙ ОДЯГ. Спідниці, брюки, блузи (жакети)". 3-4 місяці.

  Заняття двічі на тиждень по 5 годин.

  Розрахований на новачків у швейній справі, а також для тих, хто хоче займатися швейною справою професійно. Ви вмітимете знімати мірки, робити розрахунки, конструювати, моделювати, розкроювати, а також шити одяг. В програмі конструювання, моделювання, пошиття легкого одягу (спідниць, брюк, блуз). По закінченні курсу ви отримаєте 3 нові речі в своєму гардеробі.

 

  2. КУРС "Сукня. Жакет". 3 місяці.

  Заняття двічі на тиждень по 5 годин.

  Конструювання, моделювання суконь, рукавів, жакетів, комірів. В програмі пошиття сукні та жакету. Тонкощі обробки рукавів, комірів, а також секрети обробки виробів на підкладці. 

 

 3. КУРС "Верхній одяг. Пальто". 1,5 - 2 місяці. 

  Заняття двічі на тиждень по 5 годин.

  Пошиття верхнього одягу - найвищий пілотаж. Ви навчитеся конструювати та моделювати пальто, двошовний рукав, коміри, капюшони. Вмітимете обробляти накладні, прорізні та кишені у швах. По закінченні отримаєте знання та навики з пошиття пальта або куртки.

 

 Також за бажанням учнів проводяться майстер-класи та індивідуальні консультації.

 По закінченню навчання ви з легкістю зможете створювати будь-які дизайнерські моделі на нестандартні фігури, отримувати ідеальну посадку виробу. Закінчивши курс ви отримаєте не просто навички та знання, а освоїте "професію"!

  Витрачаючи раз на навчання, - ви отримаєте знання назавжди!