ALPHA ROOF, ПП

0
Адреса: 58029, м. Чернівці, вул. Сторожинецька, 110,
Мобільний: 0509948441, 0501515110, 0671515110
Вебсайт: alpha-roof.cv.ua
E-mail: kapowsw12@gmail.com
Час роботи: Щодня: 8:00-20:00

Рубрики:

- Філії:

 • Alpha Roof
  58020, м. Чернівці, вул. Калинівська, 13А, МТК "Калинівський ринок"


Опис діяльності:

ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ ДАХУ. Металочерепиця, металопрофіль, фальцева покрівля, керамічна черепиця, бітумна черепиця, водостічні системи, гідроізоляційні матеріали та інше.

Торгівельні марки:

Arcelor Mittal, Creaton, Koramic, Thyssen Krupp, Nelskamp, Velux, Voest Alpine

Ключові слова:

дах Чернівці, покрівля, металочерепиця, композитна черепиця, бітумна черепиця, будівельні матеріали та конструкції, покрівельні роботи та матеріали; крыша Черновцы, кровля, металлочерепица, композитная черепица, битумная черепица, строительные материалы и конструкции, кровельные работы и материалы, дах Чернівці, покрівля, Альфа Руф, металочерепиця, композитна черепиця, бітумна черепиця, покрівельні матеріали та роботи, керамічна черепиця, гідроізоляція, металевий сайдинг, блокхаус, металеві штахети, огорожа-жалюзі, комплектуючі, VELUX, KORAMIK, NELSKAMP, ARCELORMITTAL, CREATON, клінкерна цегла, вилази, саморізи, водостічні системи, мембрана, STROTEХ, крыша Черновцы, кровля, Альфа Руф, металлочерепица, композитная черепица, битумная черепица, кровельные материалы и работы, керамическая черепица, гидроизоляция, металлический сайдинг, блокхаус, металлические решетки, забор-жалюзи, комплектующие, клинкерный кирпич, саморезы, водосточные системы, мембрана,

Переглядів

За 30 дней: 392
Сегодня: 1


 Наша компанія спеціалізується на продажу покрівельних матеріалів.

До Вашої уваги пропонується широкий асортимент продукції:

 • Металочерепиця багатьох типорозмірів, металопрофіль від Т-8 до H- 110 зі сталі провідних виробників, таких як ArcelorMittal (Польща, Німеччина), ThyssenKrupp (Німеччина), Corus (Англія) та U.S.Steel (Словаччина). 

 • Композитна черепиця кращих світових виробників GERARD, Metrotile та українського виробника Suntile.
 • Натуральна керамічна черепиця виробників KORAMIC, NELSKAMP, CREATON, що заслужили репутацію кращих компаній на території Європи.

 • Бітумна черепиця кращого виробника Європи фірми Katepal (Фінляндія), ламінована двошарова м’яка покрівля  американської компанії Owens Corning, ICO (Бельгія) та гнучка черепиця українського виробника AQUAIZOL.

 • Фальцева покрівля власного виробництва, що виготовляється безпосередньо на будівельному майданчику з рулонної сталі, як і з полімерним, матово-полімерним покриттям так і з міді. Фальцеві покрівлі монтуються за технологією подвійного стоячого фальцю.

 • Бітумні рулонні матеріали для гідроізоляції фундаменту, влаштування плоских покрівель та захисту стін (єврорубероїд, геомембрана ІЗОЛІТ, ГІДРОПОЯС).

 • Металеві водостічні системи Galeco, Struga, ZAMBELLI, TIGRES, RIVER та водостоки власного виробництва з цинку, алюмоцинку, металу з полімерним покриттям та міді.
 • ПВХ водостічні системи польських виробників Bryza, Plastmo, французького виробника Nicoll та українського виробника RIVER.

 • Мансардні вікна світового лідера компанії Velux.
 • Сходи на горище Oman та Velux.

 • Мінеральна вата ROCKWOOL та SWEETONDALE.
 • Гідроізоляційна плівка, пароізоляційна плівка, супердифузійна мембрана (STROTEX, VENTIA).

 • Ущільнювачі для різного виду профілів: прохідні та універсальні.
 • Різного роду елементи безпеки такі як: снігорізи, снігозатримувачі, трубчаті снігозатримувачі, системи антиобледеніння (Devi, ELEKTRA).
 • Широкий вибір комплектуючих для всіх видів покрівель: кольоровий рівний лист, вітрова планка, планка примикання, карнізна планка, гребінь, саморіз покрівельний, підкладочний килим під бітумну черепицю, OSB плита та аератор.

Покрівля – це складна конструкція, яка нагадує пиріг, що включає у себе багато компонентів: утеплювач, гідроізоляція, вітрозахист, пароізоляція, безпосередньо сам покрівельний матеріал і елементи його безпеки.

Сучасні технології виробництва покрівельних матеріалів постійно розвиваються. Якщо Вам необхідно придбати покрівельні матеріали, то сміливо звертайтеся у нашу компанію. У нас існує гнучка система знижок для постійних клієнтів, оптових замовників, виконробів. Ми використовуємо матеріали провідних виробників, що підкреслює рівень і відповідальність роботи. Маємо власну базу, виробничий цех у Чернівцях. При купівлі покрівельних матеріалів ми забезпечуємо доставку власним транспортом до пункту призначення.

Співробітники нашої компанії нададуть повну інформацію по матеріалам і комплектуючим, а також:

 • проведуть виміри та розрахунки покрівлі, водостоків або огорожі;
 • допоможуть визначитися з вибором покрівельного матеріалу;
 • розрахують бюджет, необхідний для повної комплектації.

Ми допоможемо Вам зробити надійний дах над головою.

Ми у Facebook:

Alpfa.roof