Опис діяльності:

Виробництво та реалізація термоблоків з пінополістиролу: торцеві та рядові. Доставка по Чернівецькій області безкоштовно.

Ключові слова:

Термоблоки Чернівці, Хотин, блок, піноблок, блок, пиноблок, термоплити, утеплюючі матеріали, пінополістирол, будівельні матеріали та конструкції, цегла - виробництво, реалізація; Термоблоки Черновцы, Хотин, термоплиты, утепляющие материалы, пенополистирол, строительные материалы и конструкции, кирпич - производство, реализация, термодім, моноліт, монолітні стіни, пінопласт, термоізоляція, вогнестійкість, термобудинок, зниження вартості опалення, стіни із термоблоків, перегородки, прибудови, добудови, надбудови з термоблоків, гідроізоляційні термоблоки, вогнестійкі термоблоки, дихаючі стіни, економний будинок, звукоізоляційні матеріали, зберігання тепла в будинку, будівництво морозильних камер, холодильників, овочесховищ; термодом, монолит, монолитные стены, пенопласт, теплоизоляция, огнестойкость, термодом, снижение стоимости отопления, стены из термоблоков, перегородки, пристройки, достройки, надстройки из термоблоков, гидроизоляционные термоблоки, огнестойкие термоблоки

Переглядів

За 30 дней: 186
Сегодня: 8


ТЕРМОБЛОКИ

СИСТЕМА РАЦІОНАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Висока швидкість, простота і зниження вартості будівництва

 

 • «Термодім» - це технологія будівництва  одно- і багатоповерхових житлових, виробничих і громадських будівель, для зведення стін як нижче, так і вище рівня будівельного майданчика, стіни яких складаються із пінополістирольних  блоків, порожнина яких залита бетоном. У процесі будівництва такі термоблоки виконують функцію незнімної опалубки.
 • Будівництво споруд із пінополістирольних термоблоків регламентовано ДБН  В.2.6-6-95.

 • Для виробництва термоблоків використовується пінополістирол марки ПСВ-С з антипіреновими  добавками, перешкоджаючими процесу горіння (само затухання 2-3 с).
 • Термоблоки, дають можливість швидко і легко зводити капітальні будівлі різноманітних форм без участі висококваліфікованих робітників  та застосування дорогих підйомно-транспортних вузлів і механізмів.
 • Конструкція термоблоку дозволяє ідеально витримувати геометричні розміри і герметичність. Бетон який заливається в термоблок заповнює порожнини, як у вертикальному, так і у горизонтальному напрямку, утворюючи монолітну бетонну сітку, що дозволяє використовувати в якості перекриття багатопорожнинні бетонні плити.

 • Одна технологічна операція – заливання пустотілого термоблоку бетоном – і Ви отримуєте монолітну залізобетонну стіну, захищену із двох сторін 50 мм теплоізоляційним шаром пінопласту.
 • Підвальна частина будівлі (фундамент) може будуватися із тих же термоблоків без застосування бетонних фундаментних блоків. Віконні та дверні  роз’єми  не вимагають застосування залізобетонних перемичок вони формуються автоматично при заливанні термоблоків бетоном.
 • Стіни будівель, збудовані за технологією «ТЕРМОДІМ», більш ніж у 3 рази ефективніше зберігає тепло, ніж стіни, збідовані за іншими традиційними технологіями. Плита пінополістиролу товщиною 10 см за теплоізоляційними властивостями відповідає 1,8 м цегляної стіни, 2,5 м бетонної стіни.

 • Стіна із термоблоків, залитих бетоном, має вагу 340-360 кг/м² (для порівняння вага 1м² цегляної стіни  складає 960 кг).
 • Інженерні комунікації можна прокладати всередині блоків перед заливанням бетоном; електропроводка та кабель врізуються у 5-ти сантиметрову пінополістирольну стінку блоку.
 • Час будівництва та вартість експлуатації «Термодому» у 2-3 рази нижче, ніж у споруд, які будуються за традиційною технологією.
 •  Під час будівництва арматура монтується в отворах термоблоків у відповідності з розрахунками.
 • Для внутрішньої обробки  використовується штукатурка, вагонка, гіпсокартон (при цьому листи гіпсокартону приклеюються прямо до стіни без попереднього її  вирівнювання  та без використання металевого каркаса) і т.д. Ззовні можна використовувати цементну шубу, штукатурку, облицювальну плитку або цеглу і т.д.

 • Вартість одного квадратного метра «коробки» будинку із пінополістирольних блоків на 40% дешевше аналогічного за характеристиками цегляного будинку!
 • На 1м² стіни витрачається 4 термоблоки та 0,13 м³ звичайного важкого бетону (1 частина цементу марки М-400, 3 частини піску та 5 частин щебеню фракції 5-20) без вібрації!

Державні будівничі норми ДБН В.2.6-6-95 кваліфікують ТЕРМОДІМ, як споруду третього ступеня вогнестійкості та допускають проводити будівництво споруд до 5 поверхів.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕРМОБЛОКУ

Розміри (мм)

1000/250/250

Щільність (кг/м³)

25, 1 – 33

Вага (кг)

0,750

Товщина бокової стінки (мм)

50

Об’єм:

Порожнина, яка заповнюється бетоном

Пінополістиролу у блоці (м³)

 

0,032

0,0297

Опір при стисканні  під час 10% лінійній деформації (Мna), не менше

 

0,18 – 0,26

Границя міцності при згинанні (Мna), не менше

0,30 – 0,38

Теплопровідність у сухому стані (ВтДм.К), не більше

0,029 – 0,033

Вологість (%)

0

Водопоглинання за 7 діб (% від об’єму), не більше

0,5 – 0,2

Час самозатухання (сек.)

2 – 4

Діапазон робочих температур (ºС)

-180…+96

Розрахунковий строк служби (років)

120

Морозостійкість (циклів), не менше

300

 • Вага одного квадратного метра стіни (без бетону) складає 3 кг
 • Об’єм бетону на м² стіни = 0,13 м³
 • Вага 1м² стіни (з бетоном) складає 360 кг
 • Для заливання застосовується звичайний важкий бетон марки 300 із фракцією щебеню 5 – 20. Ніяких додаткових добавок і вібрації при цьому не потрібно.

Для виробництва термоблоків використовується полістирол ПСВ-С, який включає в себе антипіренові добавки та не підтримує горіння (само затухання 2-3 сек).

* Одна технологічна операція – заливання пустотілого термоблоку бетоном – і Ви отримуєте монолітну залізобетонну стіну, захищену із двох сторін 50 мм теплоізоляційним шаром пінопласту.

* Термоблоки, дають можливість швидко і легко зводити капітальні будівлі різноманітних форм без участі висококваліфікованих робітників  та застосування дорогих підйомно-транспортних вузлів і механізмів.

* Вартість одного квадратного метра «коробки» будинку із пінополістирольних блоків на 40% дешевше аналогічного за характеристиками цегляного будинку!

* У порівнянні із традиційними технологіями будівництва час будівництва із термоблоків скорочується більш ніж у 3 рази!

* Витрати на опалення будинку із термоблоків знижується більш ніж у 3 рази, у порівнянні із витратами на опалення цегляного будинку!

             ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕРМОДІМ

• Висока швидкість будівництва за рахунок зниження трудомісткості робіт і, як наслідок, зменшення вартості будівельно-монтажних робіт. Швидкість виготовлення стіни з укладеними арматурою і бетоном досягає 10 м2/чол.*год.

• При однаковій обробці вартість "будівельної коробки" ТЕРМОБУДИНКУ, як мінімум, на 30 % нижча за вартість "будівельної коробки" цегляного будинку.

• Зниження витрат на опалення ТЕРМОБУДИНКІВ у 3 рази в порівнянні з витратами на опалення будинків, побудованих по традиційних технологіях, що стає особливо актуальним у часи постійно зростаючих цін на енергоносії.

• Повна сумісність ТЕРМОБЛОКІВ із будь-якими традиційними будівельними матеріалами й системами, що дає можливість використання ТЕРМОБЛОКІВ для зведення стін і міжкімнатних перегородок, дозволяє робити надбудову існуючих будинків і прибудову до них.

• Простота й точність виконання робіт, що не потребують висококваліфікованого персоналу і використання важкої будівельної техніки.

• Висока міцність і невелика маса стін дозволяють скоротити витрати по зведенню фундаментів до 50 %. Стіни цокольного поверху також можуть бути виконані з ТЕРМОБЛОКІВ.

• Можливість виконання необмеженої кількості проектних рішень і архітектурних форм та використання будь-яких будівельних матеріалів для обробки фасаду і внутрішніх приміщень.

• Гарантія повної безпеки для життя та здоров'я людей. ТЕРМОБЛОКИ виготовлені із матеріалу, котрий важко займається та самостійно гасне, абсолютно не піддається впливові вологи, цвілі, гризунів, комах. Межа вогнестійкості стіни із ТЕРМОБЛОКІВ - 2,5 години.

• Запорука чистого й комфортного середовища для життя. Будинок, побудований із застосуванням ТЕРМОБЛОКІВ "дихає". Зимою в такому будинку тепло й затишно, влітку в приміщенні підтримується приємна прохолода.

• Можливість будівництва ТЕРМОБУДИНКУ при негативних (до -10°С) температурах.

Сподіваємося, що ця інформація буде корисною як для приватних забудовників так і для будівельних компаній, зацікавлених в економії матеріалів, коштів та у спорудженні капітальних будівель у надзвичайно короткі строки.

 Товщина стіни 250 мм (із них: 150 мм – бетон; решта - 100 мм (50 мм × 2) пінополістирол)

 Маса 1 м. кв. стіни без обробки 360 кг

 Витрата бетону на 1 м. кв. стіни 0,12 м. куб.

 Коефіцієнт теплопровідності стіни з бетоном не більше 0,28 Вт/(м•К)

 Межа вогнестійкості стіни 2,5 години

 Час само затухання 2-3 сек.

 Проникнення пару через стіну 0,032 мг/(м.ч.Па)

 Акустична ізоляція стіни 46 дБ

 Водопоглинання стіни за 24 години 0,1% по об'єму

 Розрахунковий термін служби стіни не менше 120 років

 Морозостійкість стіни не менше 300 циклів

 Розмір 1000 мм - 250 мм - 250 мм

 Діапазон робочих температур, °С -180…+96

 В один метр кубічний входить 16 штук.