7 SALABIM, магазин

0
Адреса: 58018, м. Чернівці, вул. Небесної Сотні (вул. І. Стасюка), 19В, ТК "Формаркет", поверх 1, магазин 1885
Мобільний: 0959114395

Рубрики:

- Філії:

  • 7 salabim
    м. Чернівці, вул. Університетська, 4, ТЦ "Міленіум", поверх 1


Опис діяльності:

Подарунки та сувеніри - продаж.

Ключові слова:

подарунки Чернівці, сувеніри, сувенірна, рекламно-сувенірна продукція; подарки Черновцы, сувениры, сувенирная, рекламно-сувенирная продукция; купити подарунок, подарунок дитині, компанії, для пари, жінці, дружині, чоловіку, мамі, татові, коханій, коханому, подрузі, другу, на весілля, на хрестини, на день закоханих, на день Валентина, валентинки, на 8 Березня, романтичні подарунки, міні дерево, чашка для чоловіків, мило ручної роботи, набір для алкогольних напоїв, фляга оригінальна, настільний бар, годинники, будильники, рамки для фото, шкатулки, дзеркала, набори посуду, сервізи, оригінальні штучні букети, набір для вина, соляний світильник, цукерниця, штопор-відкривалка, оригінальний флораріум, мідна турка, графин оригінальний, ручна кавомолка, чоловічий подарунковий набір, подарунковий піднос; подарки Черновцы, сувениры, сувенирная, рекламно-сувенирная продукция; подарки Черновцы, сувениры, сувенирная, рекламно-сувенирная продукция; купить подарок, подарок ребенку, компании, для пары,

Переглядів

За 30 дней: 303
Сегодня: 28


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КУПИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ І НЕЗВИЧАЙНИЙ ПОДАРУНОК В ЧЕРНІВЦЯХ

       Наближається День народження когось із родичів чи знайомих, 8 Березня або Новий рік, а, можливо, чергова  річниця ваших з коханим чоловіком відносин? Ви в щасливому передчутті свята. Але виникає одна приємна турбота — що можна подарувати і де купити подарунок?

       На думку чомусь спадають банальні подарунки і сувеніри, типу чайного сервізу, парфума або ж просто конверта з грошима. Вже не сподіваючись на свою фантазію, ви звертаєтесь, наприклад, до мами з питанням “що подарувати на День народження дівчині”? Або ж навпаки, запитуєте у дівчини, який вибрати подарунок мамі?

        Добре, якщо у ваших порадників з уявою краще. Але, якщо і такий варіант не спрацював, і питання “що подарувати” вас усе ж гризе, на допомогу прийдуть наші магазини подарунків у Чернівцях “7 SALABIM”. Тут ви легко можете вибрати гарний презент для будь-якої події — подарунки на День народження, подарунки на весілля або ювілей, інші подарунки.

ОРИГІНАЛЬНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК

          Ви ж хочете, щоб подароване вами стало важливим для того, кому ви це подарували? Чи це подарунок коханому, подарунок дівчині чи навіть подарунок шефу. Щоб ваш сувенір не був засунутий на дальню поличку, вибираючи подарунки, ви повинні орієнтуватися на характер людини, її хоббі.

          А іноді, вибираючи подарунок на День народження, варто вибрати те, на що іменинник аж ніяк не очікує. Можливо, це його спонукає на нове цікаве заняття. В будь- якому випадку вибір за вами. А наша справа — пропонувати якісні та оригінальні подарунки та сувеніри як для чоловіків, так і подарунки для жінок.

          Ви задаєтесь питанням, що подарувати подрузі на День народження? Виникає маса варіантів — квітка в вазоні, м’яка іграшка, косметика. Але складно бути оригінальною, якщо ви дружите давно. Це ви дарували в минулому році, а інше — два роки тому. В наших магазинах ви завжди можете купити подарунок на будь-яке свято чи знаменну подію, вибираючи з безлічі категорій і пропозицій.

          Ще складніше знайти правильний варіант відповіді на питання “який подарунок подарувати хлопцю”, оскільки навіть банальних варіантів вибрати подарунок чоловікам — не так багато. Набір засобів для бриття? Ну ні. Давайте мислити ширше та глибше. Заходимо на сторінку нашого магазину “7SALABIM”, або ж безпосередньо в будь-який з наших магазинів — і вибираємо. Питання “що подарувати на День народження” стане не болісним завданням, а веселою та цікавою загадкою. Рішення, завдяки різноманітності представлених у нас подарунків, ви обов’язково знайдете!

 

ВИБРАТИ І ЗАМОВИТИ З ВЕЛИЧЕЗНОГО АСОРТИМЕНТУ

ОРИГІНАЛЬНИХ ПОДАРУНКІВ У ЧЕРНІВЦЯХ

           Окрема категорія — корпоративні подарунки. Співробітникам необхідно дарувати корисні і красиві речі. Чим частіше людина буде користуватися цими речами, тим частіше беде згадувати того, хто подарував цю річ. Окрім того, корпоративні подарунки, подарунки-сувеніри — чудовий спосіб нагадати про себе вашим реальним або потенційним діловим партнерам чи клієнтам.

           Якщо ви шукаєте подарунки в Чернівцях — то, зайшовши на сторінку нашого магазину, щоб подивитись подарунки онлайн, ви потрапили, куди потрібно. Скажемо, вам необхідно вибрати подарунок шефу сьогодні на завтра, тому як ви тільки що дізналися про цю радісну подію. Вибирайте, що вам і вашому начальнику більше до душі — і телефонуйте нам або ж приходьте безпосередньо в будь-який з наших магазинів.

           Чи ви хочете купити подарунок дівчині або ж подарунок коханому, сувеніри купити? Готуєтесь до події заздалегідь, перебираєте масу варіантів. На нашій сторінці, або ж у наших магазинах ви точно знайдете ту єдину річ, яка підійде найкраще, стане талісманом ваших відносин. Або ж ви збилися з ніг в пошуках того, який сувенір можна подарувати подрузі на День народження? Відпочиньте, влаштуйтесь зручніше перед комп’ютером і виберіть відповідний подарунок подрузі.

             Подарунки — це завжди часточка тепла, часточка особистості того, хто дарує,- котру він віддає іншій людині. Дарування — це магія передачі цього тепла. Тому до питання, що подарувати на День народження чи на інше торжество,- не можна ставитись легковажно. Подарунки для чоловіків і подарунки для жінок, приємні та корисні речі для людей різного віку, для активних людей або ж любителів спокійного релаксу повинні бути різними.

             Об’єднувати подарунки повинно лиш одне — вони повинні нести радість і добрі емоції. Бажаємо вам знайти саме той подарунок на День народження або для іншого урочистого випадку, який проявить всі ті емоції, які б ви хотіли передати дорогій для вас людині. І не забудьте, що крім красивої упаковки, для подарунка виключно важлива і незамінна ще одна річ — посмішка даруючого. Вручаючи подарунок, доповніть його щирою і теплою посмішкою. Такий подарунок буде більш цінним, а момент дарування запам’ятається надовго!