Опис діяльності:

Система опалення "Карбокс еко" представляє новітні (нано) технології інноваційного розвитку опалювальних систем. Комплекс робіт пов'язаний з термогідроізоляціями та пожежною безпекою приміщень. Ця нова технологія дозволяє в 3-5 раз скоротити витрати на обігрів будівель та приміщень.

Ключові слова:

карбокс еко, опалення Чернівці, обігрів приміщень, тепла підлога, стіна, енергозбереження, теплопостачання та опалювання автономне - устаткування, технічне обслуговування; карбокс эко, отопление Черновцы, обогрев помещений, теплый пол, стена, энергосбережение, теплоснабжение и отопление автономное - оборудование, техническое обслуживание; безпека - обладнання, електрообладнання, електротехнічні та електромонтажні вироби, роботи, захисні плівки, покриття, лаки, фарби, розчинники, клеї, опалювальні та електронагрівальні прилади та обладнання, тепло-, звуко- і гідроізоляційні роботи, протипожежне обладнання, сигналізація; безопасность - оборудование, электрооборудование, электротехнические и электромонтажные изделия, работы, защитные пленки, покрытия, лаки, краски, растворители, клеи, отопительные и электронагревательные приборы и оборудование, тепло-, звуко- и гидроизоляционные работы, противопожарное оборудование, сигнализация, электроподогрев пола, электроотопление, электро пол, монтаж

Переглядів

За 30 дней: 806
Сегодня: 17


Електричне опалення CARBON-4

100% екологічне німецьке карбонове опалення

Використовують як основне чи додаткове опалення підлог, стін, стель, відкосів та навіть нерівних рельєфних поверхонь.

Відповідає будівельним й санітарним нормам ЄС, сертифіковане в Україні. Не потребує профілактики чи обслуговування. Працює більше 50 років.

Окремо регулюється в кожному приміщенні авторегуляторами чи програматорами.

Працює на безпечній напрузі 24–36 вольт. Середня потужність — 50–70 Ват на м2 приміщення. Час роботи — 5–10 годин на добу. На 20 м2 приміщення в середньому 6–7 метрів погонних загальною потужністю лише 1200–1400 Ват, товщиною 0,3-0,4 мм і шириною 50–60 см.

Температура залежить від товщини нанесення фарби: підлога 25–30оС; стіна 45–55оС; стеля 45–60оС; відкоси вікон та дверей 40–45оС.

Розрахунок приміщення на 100 м2

Загальна потужність: 6–7 кВт/год. Час роботи системи: 5–10 годин на добу. Споживання електрики: 800–1200 кВт/місяць.

Монтуємо систему за 2–3 дні на площу до 500 м2.

Теплоізоляція THERMO TOP

Екологічне покриття з суміші кремнійових і керамічних кульок, міцно вживлених в пружну латексну сполучну речовинучудові теплоізоляційні властивості

Боротьба проти цвілі, грибка і конденсату. Прибирає мостки холоду. Дихаюча, паронепроникна, екологічно чиста в усіх пігментах.

Взимку

Запобігає втратам тепла. Втримує тепло всередині закритого приміщення.

Влітку

Захищає від надмірної вологості. Тримає прохолоду всередині приміщення.

Для того, щоб позбутись цвілі, грибка чи конденсату хімічни сполуки безсилі — вони створюють нестійкий тимчасовий ефект. Оптимальне рішення — теплоізоляційна фарба, що покриває поверхню суцільною теплоізолюючою плівкою.

Витрати 0.5–1 л на м2. Якщо пофарбувати квартиру, то економія тепла — від 30–60%.

«Європластик — Україна» проводить капітальні та поточні ремонтні роботи та монтаж з гідроізоляцією, теплоізоляцією та протипожежними матеріалами компанії.

Дзвоніть з питаннями про CARBON-4, THERMO TOP, гідроізоляцію чи протипожежні матеріали. Запрошуємо до співпраці юридичних та фізичних осіб по всій Україні.

095 701 21 50 · 097 119 09 89