BEST FAMILY, КРАЩА СІМ’Я, піцерія

0
Адреса: 58005, м. Чернівці, пр. Незалежності, 109Д, біля дитячої поліклініки
Мобільний: 0990995080
E-mail: best-family@ukr.net
Час роботи: Щодня з 10:00 до 22:00

Рубрики:

Опис діяльності:

У нас завжди широкий вибір смачної піци на будь-який смак.

Ключові слова:

піца Чернівці, де поїсти в Чернівцях, де поїсти з дитиною, дитяча піца, смачна піца, дитяче меню, італійська піца, європейська кухня, українська кухня, банкети, смачно поснідати, пообідати, повечеряти, фірмові десерти, дитячі свята, бест фемілі, дитячий розважальний центр, сімейний обід; пицца Черновцы, где поесть в Черновцах, где поесть с ребенком, детская пицца, вкусная пицца, детское меню, итальянская пицца, европейская кухня, украинская кухня, банкеты, вкусно позавтракать, пообедать, поужинать, фирменные десерты, детские праздники, бест фэмили, детский развлекательный центр, семейный обед, Кафе, бари, Піцерії, Ресторани, Урочистості, свята - організація, обслуговування; Кафе, бары, Пиццерии, Рестораны, Торжества, праздники - организация, обслуживание

Переглядів

За 30 дней: 309
Сегодня: 1


"BEST Family"кафе-піцерія, яка дарує гостям не тільки насолоду від смаку хорошої їжі, але і сонячний настрій на весь день.

Неймовірно різноманітне меню дозволить вибрати страви на свій смак. У нього включені італійська піца на тонкому тісті, салати, закуски, страви з м'яса, риби, овочів, дуже смачні гарячі страви української та європейської кухні, незабутні десерти, і, звичайно ж, апетитне дитяче меню для ваших ласунчиків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Внутрішня атмосфера "BEST Family" являє собою оптимальне поєднання якості обслуговування класичних тратторій з нотками щирої української гостинності. Простота дизайнерських рішень і розкіш світлих тонів інтер'єру кафе наповнена пристрасним життєлюбством, затишком теплого вогнища, відкритістю і невгамовним смаком до життя.

Насичене домашньою атмосферою кафе-піцерія «BEST Family» завжди вітає тебе в колі твоїх родичів і друзів. Ми завжди готові допомогти вам провести ваші сімейні свята, будь це дні народження або просто зустрічі друзів. Кафе-піцерія «BEST Family» дійсно нагадує сім'ю і завжди приймає вас по-сімейному близько. Неважливо, який важкий день був у вас, але у нас ви завжди відчуєте себе комфортно, і у вас з'явиться привід посміхнутися всім вашим проблемам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найголовніше для нас: створити зручність і затишок для сім'ї, особливу увагу ми приділяємо дітям!! Для нас – сім'я, це те місце, де завжди чекають, де завжди раді тебе бачити, і де ти відчуваєш себе вільно, комфортно і зручно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЩОДНЯ ЧЕКАЄМО НА ВАС!