ELF DECOR, салон декоративних матеріалів

0
Адреса: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану (вул. Червоноармійська), 186б, офіс 31
Телефон: (0372) 907117
Мобільний: 0949919117, 0956629772
E-mail: tonltd.manyuk@gmail.com

Рубрики:

- Філії:

  • Маляр, магазин
    58003, м. Чернівці, вул. Руська, 63
    (0372) 575047, 0956632782

  • Маляр, магазин
    58018, м. Чернівці, пров. Складський, 5
    (0372) 522322, 0509893294

Опис діяльності:

Продаж високоякісних, різноманітних декоративних покриттів, шпатлівок, грунтів, фарб.

Ключові слова:

декоративна штукатурка Чернівці, шпатлівка, фарба, лак, грунт, шпаклівка, Будівельні матеріали та конструкції, Лаки, фарби, розчинники, клеї; декоративная штукатурка Черновцы, шпатлевка, краска, лак, грунтовка, Строительные материалы и конструкции, Лаки, краски, растворители, клеи, ельф декор, венеціанка, марсельський віск, фасад ремонт, вапняне фарбування, дизайн інтер'єру, реконструкція, ремонт фасадів у Чернівцях, штукатурка для оздоблення, оздоблення фасадів, оздоблення стін, декоративні покриття, декоративка стін, Будівельний дизайн, оформлення приміщень, Оздоблювальні роботи, Оздоблювальні та облицювальні матеріали, Ремонтно-будівельні роботи, Реставрація будівель та споруд, фасадів, Стелі - матеріали, монтаж; венецианка, марсельский воск, фасад ремонт, известковая окраска, дизайн интерьера, реконструкция, ремонт фасадов в Черновцах, штукатурка для отделки, отделка фасадов, отделка стен, декоративные покрытия, декоративка стен, Строительный дизайн, оформление помещений, Отделочны

Переглядів

За 30 дней: 420
Сегодня: 12


 

ПОТРІБЕН НА РОБОТУ

РІЗНОРОБОЧИЙ.

ЗАРОБІТНА ПЛАТА: від 4500 грн.

 

АКЦІЇ ВЕРЕСНЯ!!!

-20%:

*ДЮФА: Силіконові фасадні штукатурки

*Нова професійна супер фарба "Преміум латекс"

*ТМ "Ельф декор: Акрилова фасадна штукатурка "Кастелло"

 

-15%:

*Акрилові фасадні штукатурки

*Фасадна фарба RD-90 (виробник Німеччина). Акція діє до повного розпродажу фарби

 

Для кожного з нас надзвичайно важливим є вибір комфортного середовища, адже людині з народження притаманне прагнення до гармонії. Найдрібніша деталь інтер’єру повинна бути невід’ємною його частиною, створювати настрій і підкреслювати індивідуальність.

 

 

Салон декоративних матеріалів "ЕЛЬФ ДЕКОР" дарує світу неймовірні інтер’єри, наділені особливим видом творчої інтуїції!

Створити красу та затишок в оселі, ресторані чи офісі тепер легко. Адже в нашому салоні Ви знайдете всі необхідні декоративно-оздоблювальні матеріали для створення комфортної атмосфери та красивого інтер’єру.

 

Наше житло є продовженням нашого "я", своєрідним проявом внутрішнього світу, тому не дивно, що кожен з нас прагне вдосконалити його, перетворити на справжню оазу затишку та комфорту.

Сьогодні декорування набуло значного поширення та розділилось на безліч напрямів, але прикрашання інтер’єру існувало вже тоді, коли ще не було чого прикрашати — власне, будинок, як такий, ще не був створений. В часи палеоліту житлом слугувала галявина із розташованим посередині вогнищем, але вона вже була декорована шкаралупою яєць з нанесеними на них малюнками.

Філософія стилю в дизайні інтер’єру полягає в гармонії, яку людина відчуває, перебуваючи в даному оточенні. Дизайн котеджу, будинку або квартири несе свій настрій та атмосферу, він відображає характер людини, що живе в ньому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вам набрид Ваш інтер’єр, він "зносився" як старе пальто і тепер Ви бажаєте оригінально оформити своє помешкання? Звісно, оновлення декору є одним з вдалих шляхів змінити буденне оточення. Проте, кому хочеться годинами гортати каталоги та гадати: чи виглядатиме його квартира "як на картинці"? Полегшити цей складний період життя під грифом "Ремонт" якраз і допоможуть спеціалісти нашого салону "ЕЛЬФ ДЕКОР". Тепер Вам не потрібно переглядати десятки зразків з оформлення стін, стелі чи підлоги, Ви можете просто відвідати наш салон, все приміщення якого якраз і є "набором" зразків різноманітних видів декорування. 

 

 

Ремонтні та декоративно-оздоблювальні роботи і матеріли, натяжні стелі, фрески, розпис стін, декоративні штукатурки, лаки, фарби, колорування — все це можна віднайти в нашому салоні "ЕЛЬФ ДЕКОР", а також у наших філіях — магазинах "МАЛЯР". Наші фахівці завжди готові втілити в життя будь-який Ваш дизайнерський задум.

 

Високий професіоналізм наших спеціалістів та їх нестандартний підхід до кожного замовлення дають можливість створити оригінальний і неповторний вигляд приміщення. І не важливо, якому стилю Ви віддаєте перевагу — вічній класиці чи блискучому хай-теку, в нашому салоні "ЕЛЬФ ДЕКОР" Вам завжди допоможуть вирішити проблему ремонту та оформлення житла.

 

 

Звертайтеся до нас і ми допоможемо підібрати такі елементи декору інтер’єру, які підійдуть саме для Вас.

А з допомогою нашого дизайнера зможете втілити в життя будь-яке побажання щодо оздоблення свого помешкання.