SMILE DANCE, школа танцю

0
Адреса: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану (вул. Червоноармійська), 104,
Мобільний: 0663188088, 0508144707
E-mail: oleksyuk_2011@mail.ru
Час роботи: Пн. - Пт.: 10.00 - 21.00, Сб.: 10.00 - 18.00, Неділя: вихідний.

Рубрики:

Опис діяльності:

"Smile dance " - це студія танцю та фітнесу для дітей та дорослих. Пропонуємо заняття по сучасним, східним та спортивним танцям для дітей від 4 років. Для дорослих класи по сальсі, бачаті та сучасним латиноамериканським танцям, а також східні танці для краси та грації прекрасних жінок. Заняття з фітнесу та фітбол аеробіки для дітей та дорослих (для схуднення або просто хорошого самопочуття). Завітайте до нас в студію!

Ключові слова:

смайл данс, школа танців Чернівці, дитячі танці від 3 років, танцювальна аеробіка, класичні танці, фітнес танцювальний, постановка весільного танцю, орендувати зал, спортивні танці, fitball аеробіка, фітбол аеробіка, mix аеробіка, мікс аеробіка, сальса, бачата, програма танцювальна для схуднення, виступи на корпоративах, весіллях, Танцювальні та хореографічні школи та студії, Спортивно-оздоровчі центри, Дитячі та юнацькі клуби, центри дозвілля та творчості, детские танцы от 3 лет, танцевальная аэробика, классические танцы, фитнес танцевальный, постановка свадебного танца, арендовать зал, спортивные танцы, fitball аэробика, фитбол аэробика, mix аэробика, микс аэробика, сальса, бачата, программа танцевальная для похудения, выступления на корпоративах, свадьбах

Переглядів

За 30 дней: 259
Сегодня: 2


Танець — чудовий спосіб виразити свої почуття. Він розвиває пластику, відчуття музики і ритму, додає впевненості у собі. У школі танцю "Smile dance" Ви навчитесь красиво і правильно танцювати, знайдете нових знайомих, схуднете і просто весело проведете час. "Smile dance" запрошує поринути у світ танцю дорослих і дітей, новачків і професіоналів.Заняття танцями і фітнесом — хороший спосіб направити невгамовну дитячу енергію у веселе і захоплююче заняття.

 
 
Школа танцю та фітнесу " Smile dance" проводить набір на новий навчальний рік за напрямками
1. Сучасні танці
 
 
2. Східні танці
 
 
3. Спортивні танці
 
 
4. Брейк-данс
 
 
 
 
5. Фітнес мікс
 
 
6. Латина (сальса, бачата...)
 
7. Оздоровчий фітнес для дітей
 
 
8. Постановка весільного танцю
9. Підготовка до школи 
10. Весела англійська
  • Групи до 12 чол.
  • Вік від 3,5 років