ГРАЦІЯ, центр естетичної медицини

5
Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. 28-го Червня, 25,
Телефон: (0372) 574012
Мобільний: 0993109716, 0962675845
Вебсайт: www.gracia-aesthetic.com
E-mail: gracia.aesthetic@gmail.com

Рубрики:

Опис діяльності:

Клініка пропонує послуги по сучасній діагностиці та лікувальній косметології: цифрова дерматоскопія, апаратна косметологія, радіохвильовий термоліфтинг, ін'єкції краси, лазерне омолодження та епіляція, пластична хірургія, дієтологія, корекція фігури.

Ключові слова:

ботокс ціна Чернівці, контурна пластика ціна Чернівці, омолодження шкіри, плазмоліфтинг ціна Чернівці, диспорт ціна Чернівці, апаратна косметологія, косметологія ціна Чернівці, пластична хірургія Чернівці ціна, біоревіталізація ціна Чернівці, мезотерапія ціна Чернівці, дієтолог, діагностика меланоми, косметологічний салон, видалення бородавок, салон краси, корекція фігури, хороший масажист, Грація Чернівці, порадьте хорошого косметолога Чернівці, візаж, пластичний хірург, фракційне лазерне омолодження, ELOS ЕЛОС Чернівці, клініка краси Чернівці, чистка обличчя, Медичні центри та спеціалісти з приватною практикою Косметологія, Пластична хірургія, ботокс цена Черновцы, контурная пластика цена Черновцы, омоложения кожи, плазмолифтинг цена Черновцы, диспорт цена Черновцы, аппаратная косметология, косметология цена Черновцы, пластическая хирургия Черновцы цена, биоревитализация цена Черновцы, мезотерапия цена Черновцы, диетолог, диагностика меланомы, косметологический салон, удаление борода

Переглядів

За 30 дней: 154
Сегодня: 8


Людина завжди прагне бути здоровою та красивою.

Естетична медицина — це злагода людини з собою. У нашому центрі ми якраз і надаємо людині можливість бути і здоровою, і гарною, і відчувати себе гармонійно в оточуючому світі.

У першу чергу ми пропонуємо нашим відвідувачам гарний настрій та самопочуття. А для цього ми використовуємо всі можливості сучасної медицини та косметології. У нас представлені ефективні методики омолодження, оздоровлення, збалансованого харчування та косметологічного догляду. До прикладу, перед проведенням косметологічних процедур у нас проводиться цифрова діагностика функціонального стану шкіри на сучасному апараті дерматосканері, що надає можливість об’єктивно оцінити стан саме Вашої шкіри, після чого досвідчений кваліфікований лікар-косметолог проводить консультацію та, враховуючи Ваші індивідуальні особливості, обирає правильний шлях по догляду за шкірою, а у разі необхідності, ефективного лікування.

Перелік послуг, звичайно дуже широкий і не завжди зрозумілий, а головне, що ми робимо – надаємо можливість людині бути гарною та успішною.

Наша клініка пропонує фракційне лазерне омолодження. Ця процедура є еталонною у світі серед методик омолодження при помірних і виражених вікових змінах шкіри, а також при лікуванні атрофічних рубців або рубців постакне.

У нас проводиться ультразвукова чистка обличчя та фракційний радіохвильовий термоліфтинг, вакуумно-радіохвильовий кріоліполіз та пресотерапія, безопераційне ліпомоделювання та ін'єкції краси, мезотерапія та міостимуляція, масаж та лазерна епіляція, розробляються антицелюлітні програми та комплекси тотального омолодження обличчя — і це, звичайно, далеко не весь перелік того, що можуть запропонувати Вам наші фахівці.

Приходьте до нас і переконайтеся у можливостях сучасної апаратної косметології та у високому рівні підготовки наших спеціалістів.

Ін'єкції препарату “Ботокс” (диспорт) є найпопулярнішою неапаратною методикою омолодження у світі. Контурна та об'ємна пластика за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти - безпечний і надійний спосіб відновлення втраченого об’єму, омолодження структури шкіри.

Наш підхід — комплексний і ми в першу чергу — медики, тому виявляємо причину, чому у людини є зайва вага, проводимо відповідну діагностику.

У нас працює лікар-дієтолог, який проводить діагностику на сучасному апараті — біоімпедансному аналізаторі. На ньому визначається структура внутрішнього складу організму, а саме: кількість жиру, безжирової маси, води, загальна та позакліткова кількість рідини в кілограмах та у відсотках. Крім того, визначається індекс маси тіла та основний обмін речовин кожного пацієнта індивідуально. Виходячи із даних обстеження, анкетування, огляду, даних біоімпедансного аналізатору, лабораторних аналізів, анамнезу життя індивідуально для кожного пацієнта розробляється раціон харчування, розраховується кількість необхідних кілокалорій, при необхідності проводяться детоксикаційні чистки, а також призначаються необхідні мікроелементи та вітаміни.

Тому для тих, хто готовий змінюватися і бажає відчувати всю повноту здорового життя, ми пропонуємо правильне харчування та турботу про тіло. Задоволення від здорової їжі, стрункість без важких дієт, красу та молодість.

Комплексний підхід наших фахівців та можливості сучасної апаратної косметології дозволяють нам вирішувати проблеми людини як ззовні, так і зсередини, завдяки чому ми отримуємо гарні результати.

Якщо є бажання привести в порядок свій внутрішній світ, змінити життя на краще та попестити себе, Вам — у Центр естетичної медицини “Грація”.

Сьогодні наші висококласні фахівці будуть дбати про Вашу красу та даруватимуть Вам радість перевтілення, бажання та задоволення, як в давні часи це робили чарівні Грації.