ДЕНЬ МІСТА

0

Опис діяльності:

День міста став дійсно неперевершеною фієстою, коли протягом тижня на площах, вулицях і парках Чернівців проводяться фестивалі та карнавали, змагання та масові ігри, вікторини, конкурси, виступи духових оркестрів і студій естрадного мистецтва.

Ключові слова:

свята на Буковині, буковинські свята, день міста Чернівці, 6 жовтня Буковинські свята та фестивалі

Переглядів

За 30 дней: 64
Сегодня: 2


День міста Чернівців

жовтень

День міста, свято чернівчан, припадає на перші вихідні жовтня. В останні роки День міста став дійсно неперевершеною фієстою, коли протягом тижня на площах, вулицях і парках Чернівців проводяться фестивалі та карнавали, змагання та масові ігри, вікторини, конкурси, виступи духових оркестрів і студій естрадного мистецтва.

Вже традиційними стали проведення на День міста міжнародних фестивалів: фольклорного "Буковинські зустрічі", народних ремесел "Буковинські джерела", бального танцю "Чернівецький вальс", моди “Чернівецький силует", сучасної хореографії "Буковинський бал", рок-музики "Відродження", а також свято ковалів "Коло друзів", свята національних культур та кухонь, виставки "Буковинський завиванець", садівництва, квітів тощо.

Чернівці й Буковина неодмінно вражають гостей як мовним і культурним розмаїттям, так і особливим духом толерантності між народами, що проживають тут.

І міжнародний фестиваль "Буковинські зустрічі" став новим витком у розвитку та збереженні буковинської полікультурності та талановитості людей нашого краю.

Вже понад 20 років він доводить, що наша історія та культура – це неперевершений скарб, даний нам, щоб його зберегти та примножити і передати наступним поколінням як дорогоцінний дар.

Святкова хода, традиційні виступи фольклорних колективів та підсумковий гала-концерт збирають всіх учасників в одній програмі, де глядачі спостерігають стародавні обряди та звичаї, слухають давно забуті пісні, насолоджуються запальними буковинськими танцями, такими різними, але в чомусь такими схожими.