ДОPOXОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

0
Адреса: ,

Рубрики:

Ключові слова:

Буковинські чемпіони

Переглядів

За 30 дней: 55
Сегодня: 1


Заслужений майстер спорту, чемпіонка світу в команді зі стрільби з лука.

Народилася 2 червня 1985 року в Кіцмані Чернівецької області. Через два роки переїхала із сім'єю до Чернівців. Закінчила місцеву СШ № 28 та педагогічний коледж Чернівецького національного університету.

Стрільбою з лука займається з 1995 року. Перший наставник - нині заслужений тренер України - Світлана Капанадзе (Арабаджи). Пізніше тренувалася під керівництвом заслуженого тренера України Анатолія Єгорова.

На національній арені вперше заявила про себе 1998 року - перемогою у молодіжній першості України (Львів). Тоді ж отримала звання майстра спорту. Через рік відсвяткувала і перший міжнародний успіх - виборола золоту та срібну нагороди на фінальному етапі кадетського Кубка Європи (Бельгія). Того ж 1999 року стала наймолодшим в Україні майстром спорту міжнародного класу зі стрільби з лука.

Найвагоміші успіхи в кар'єрі (до 2004 року): 2000 р. - 2 командне місце на юніорському чемпіонаті світу (Франція); 2001 р. - 1 командне місце на зимовому юніорському чемпіонаті світу (Італія) та З командне місце на кадетському чемпіонаті Європи (Хорватія); 2003 р. - 1 командне місце на зимовому чемпіонаті світу (Франція), 3 командні місця на чемпіонаті світу (США) та Всесвітній універсіаді (Корея); 2004 р. - 1 командні місця на чемпіонаті Європи (Бельгія) та на фінальному етапі Гран-прі Європи (Туреччина).

З 2004 року - прапорщик прикордонних військ України.

Нагороджена Орденом "За честь і вірність прикордонній службі України".