ГАЛАН ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

0
Адреса: ,

Рубрики:

Ключові слова:

Буковинські чемпіони

Переглядів

За 30 дней: 103
Сегодня: 4


Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, тренер збірної України з карате.

Народився 10 жовтня 1958 року у Бобринці Кіровоградської області. Майже одразу переїхав із сім'єю до Чернівців. Закінчив СШ № 38, Владивостоцьке морехідне училище, Одеську юридичну академію, Харківський державний університет фізичної культури.

Спортом почав займатися у 14 років. Перший вид - боротьба самбо (дійшов до рівня майстра спорту). З 17 років захопився карате, в якому виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Займався також рукопашним боєм, стрільбою кульовою АКЗ, офіцерським триборством і офіцерським багатоборством (став майстром спорту в усіх цих видах, крім "рукопашки", в якому є "міжнародником").

Найвагоміших успіхів досяг у карате та рукопашному бою. В останньому вигравав чемпіонат Повітрянодесантних військ СРСР та чемпіонати СРСР і Варшавського договору. У карате чотири рази ставав чемпіоном Європи, виступаючи під прізвищем свого чеського учня Знаменечека (у ті часи карате у нас було забороненим видом). Пізніше під власним прізвищем посідав на чемпіонаті Європи 2 та 3 місця.

Неабиякого рівня досяг і як тренер. Враховуючи консультативно-практичну роботу зі спортсменами з інших країн, підготував приблизно три десятки переможців чемпіонатів і першостей Європи і світу. З 1993 року очолює збірну України з карате. Організував і очолив Міжнародну та Всеукраїнську федерації карате-до "Сін-Сьобу".

Разом із компаньйонами побудував сучасний туркомплекс "Легенда Карпат" в Івано-Франківській області.