АРІНІНА АЛЛА МИХАЙЛІВНА

0
Адреса: ,

Рубрики:

Ключові слова:

Буковинські чемпіони

Переглядів

За 30 дней: 74
Сегодня: 5


Майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука.

Народилася 7 лютого 1984 року в Чернівцях. Закінчила місцеву СШ №1, педагогічний коледж Чернівецького національного університету. Навчається у Чернівецькому національному університеті (педагогічний факультет).

Спортом почала займатися з восьми років. По року відвідувала секції легкої атлетики та настільного тенісу, з десяти років займається стрільбою з лука. Перший тренер у цьому виді - майстер спорту, заслужений тренер України Світлана Капанадзе (Арабаджи). Пізніше тренувалася під керівництвом заслуженого тренера України, екс-наставника збірної України Анатолія Єгорова.

На національній арені вперше серйозно заявила про себе перемогою в юнацькій першості України 1998 року. В юнацькому віці двічі виборювала дорослий Кубок України (2000-2001 роки), що раніше не вдавалося жодній українській лучниці.

На міжнародному рівні має в активі командну перемогу на юнацькій першості Європи у Чехії та друге особисте місце на етапі юнацького Кубку Європи у Бельгії. Свого часу встановила також юнацький рекорд Європи у Хорватії.

Норматив майстра спорту виконала у 2000 році, а майстром спорту міжнародного класу стала у 2003 році.