БОБУЛ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ (1953)

0
Адреса: ,

Рубрики:

Опис діяльності:

Ліричний тенор. Завдяки наполегливій праці протягом майже двадцяти років, виступаючи у різних творчих колективах, зумів підняти українську сучасну пісню на високий професійний рівень звучання.

Ключові слова:

Алея зірок

Переглядів

За 30 дней: 57
Сегодня: 2


БОБУЛ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ

Соліст-вокаліст Чернівецької обласної філармонії. Народився 17 червня 1953 року в селі Порубне Глибоцького району Чернівецької області. Розпочав трудову діяльність в 1979 році солістом-вокалістом естрадного ансамблю "Море" Кримської філармонії. З 1980 по 1989 рік працював солістом-вокалістом естрадних ансамблів "Черемош" та "Жива вода" Чернівецької обласної філармонії. З 1989 по 1992 рік - соліст-вокаліст естрадного ансамблю "Віватон" Тернопільської обласної філармонії. З 1992 по 1996 рік - соліст-вокаліст естрадного театру "Етюд" м. Київ, з цього ж року - соліст-вокаліст Чернівецької обласної філармонії.

Наділений від природи чудовими вокальними даними І. Бобул (ліричний тенор) завдяки наполегливій праці протягом майже двадцяти років, виступаючи у різних творчих колективах, зумів підняти українську сучасну пісню на високий професійний рівень звучання. Пропагуючи твори українських композиторів, він оспівує любов до Батьківщини і рідного краю, закликає людей жити в мирі та дружбі, любити природу і ближнього. Його пісні слухають в Україні і за кордоном. Про його виконавську майстерність пише українська та зарубіжна преса, висвітлює телерадіокомпанія України.

Невтомний голос І. Бобула записано на платівках "Жива вода", аудіокасетах "Лілія", компакт-дисках "Берег любові", які завоювали популярність серед широкої аудиторії прихильників естрадної пісні.

Співак І. Бобул завжди жаданий гість трудівників поля і шахтарів, воїнів і ветеранів, виробничників і службовців, які надсилають схвальні відгуки про проведені концерти. Поєднавшись у співочому дуеті з народною артисткою Л. Сандулесою, голос І. Бобула зазвучав ще з більшою привабливою силою, що надає співакові широке визнання не тільки слухачів, але й визнаних поетів і композиторів. Він на високому професійному рівні виступає на творчих вечорах О. Злотника, М. Ткача, А. Демиденка, О. Морозова, О. Гавриша, Н. Яремчука та ін.

Наполегливість артиста по досягненню професійного звучання пісень високо оцінено на багатьох пісенних конкурсах і фестивалях. Зокрема, І. Бобула визнано кращим співаком 25 фестивалів і конкурсів, серед яких "Пісенний вернісаж-1990, 92, 95, 96" (м. Київ), "Райдуга-1995" (Угорщина), "Доля-1996" (м. Чернівці), "Пісня року-1996" (м.Київ) та ін.

В 1995 році присвоєно почесне звання "Заслужений артист України".

В 1998 році - "Народний артист України".