БОЙКО ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ (1990)

0
Адреса: ,

Рубрики:

Ключові слова:

бургомістр, бургомістри Чернівців, примар, примари Чернівців, бургомістри Буковини Бургомістри

Переглядів

За 30 дней: 69
Сегодня: 1


бургомістр Бойко Іван Васильович бургомистр Бойко Иван Васильевич фото портретУ 1990 р. обов'язки голови міської Ради народних депутатів виконував Іван Бойко.

Народився Бойко Іван Васильович 24 квітня 1950 р. у с. Гвіздівці Сокирянського району Чернівецької області в сім'ї колгоспників.

Після закінчення Гвіздівецької восьмирічної школи навчався в Чернівецькому індустріальному технікумі, який закінчив у 1969 році з відзнакою. В 1970-1972 рр. проходив дійсну військову службу в Білоруському військовому окрузі. Після звільнення у запас, працював на різних інженерно-технічних посадах на 70-му механічному заводі, в комсомольських, партійних органах та органах виконавчої влади Садгірського району та м. Чернівців.

У 1990 р. був обраний депутатом Верховної Ради України і працював на постійній основі в комісії по діяльності місцевих рад та місцевому самоврядуванню, членом комісії та головою підкомісії.

Після закінчення повноважень народного депутата повернувся в м. Чернівці, працював спочатку уповноваженим, а з травня 1997 року - начальником відділу Держкомсекретів України в Чернівецькій області.