ЕЛІТ, спортивно-оздоровчий клуб

0
Адреса: 58032, м. Чернівці, вул. Головна, 246п,
Телефон: (0372) 547228
Мобільний: 0992218985, 0505127913
E-mail: elit11@ukr.net

Рубрики:

Опис діяльності:

Тренажерний зал (зона силового навантаження, кардіозона), басейн, сауна (фінська, турецька), фітнес, аеробіка (аква-аеробіка, степ-аеробіка, танцювальна аеробіка, карате, самооборона, послуги косметолога, фітобар.

Ключові слова:

спортивно-оздоровчий центр Чернівці, солярій, сауна, фінська сауна, турецька сауна, басейн, плавання, аквааеробіка, спортзал, тренажерний зал, спортивний клуб, спортивне харчування, фітнес, степ-аеробіка, танцювальна аеробіка, заняття карате, косметолог, тренажери, джакузі, гідромасаж, аква-фітнес, фітобар, самооборона, тренування м`язів, масаж, спортзал в Чернівцях, спортивно-оздоровительный центр, солярий Черновцы, сауна, финская сауна, турецкая сауна, бассейн, плавание, аквааэробика, спортзал, тренажерный зал, спортивный клуб, спортивное питание, фитнес, степ-аэробика, танцевальная аэробика, занятия каратэ, косметолог, тренажеры, джакузи, гидромассаж, аква-фитнес, фитобар, самооборона, тренировка мышц, массаж, тренажеры, спортзал в Черновцах; Басейни плавальні, Спортивно-оздоровчі центри; Бассейны плавательные, Спортивно-оздоровительные центры

Переглядів

За 30 дней: 568
Сегодня: 20


Здоров'я — це найголовніша цінність в житті кожної людини. Спортивно-оздоровчий клуб "ЕЛІТ" пропонує широкий спектр послуг для оздоровлення та омолодження Вашого організму, підтримки фізичної форми та життєвого тонусу. Не втрачайте шансу стати сильнішими, привабливішими та кращими, адже не існує межі для самовдосконалення.

Відвідайте наш плавальний басейн (11х6 метрів). Вода здавна вважається джерелом життя на Землі. Недарма Леонардо да Вінчі називав її "соком життя". Плавання в басейні дозволяє отримати необхідний для життєдіяльності тонізуючий заряд ендорфінів, а також просто розслабитися і приємно провести час після важких трудових буднів. Якість та чистота води у нашому басейні забезпечується надсучасними системами очищення та фільтрації. Задля комфортного перебування як дорослих, так і найменших наших відвідувачів, підігрів води в басейні здійснюється регулярно до температури 28 градусів. Розслаблення та релакс під час плавання забезпечується не лише джерельно чистою водою, але і наявними різноманітними пристроями. Для масажу шиї та плечей застосовується гідромасажний водоспад, для розслаблення та масажування тіла застосовуються підводні гідроповітряні форсунки, для комфортного та цікавого плавання використовується пристрій штучної течії. Все для Вашого комфортного відпочинку! Також для приємного відпочинку спортивно-оздоровчий комплекс "ЕЛІТ" пропонує фінську та турецьку сауну.

Для допомоги у підтриманні організму у хорошій формі, ефективного зниження ваги, профілактики серцево-судинних захворювань, виправлення постави та загального омолодження організму у нашому спортивному клубі Ви можете займатися аквааеробікою. Тренування разом із професійним тренером допоможуть Вам при відновленні після травм, підготовки до спортивних змагань та просто зроблять Ваш життєвий тонус кращим.

Проте сучасний великий басейн — не єдине чим ми можемо Вас порадувати.

Зробить Вас сильнішими та покращить фізичну форму наш тренажерний зал із чималою кількістю різноманітного спортивного інвентарю. Для комфортного перебування та підвищення ефективності занять в нашому спортивному залі створено ряд сприятливих умов. Простора зала робить заняття зручними, кондиціонери дозволяють контролювати температуру приміщення під час занять, також наша зала оснащена спеціальним підлоговим покриттям для зручності пересування у ній, а також сучасним телевізором. Тренажерний зал включає у себе зону силового навантаження та кардіозону — до Вашої уваги ряд тренажерів та обладнання для тренування усіх груп м'язів.

Для комфортного завершення заняття у нашому залі є душові кабінки із наявною цілодобово гарячою та холодною водою, а також просторі роздягальні. Також у нас можна придбати спортивне харчування на будь-який смак та з врахуванням індивідуальних потреб.

Також спортивно-оздоровчий центр "ЕЛІТ" подбав і про заняття фітнесом.

Усі бажаючі мають можливість займатися фітнесом, степ-аеробікою, танцювальною аеробікою у просторій окремій залі із сучасним обладнанням (степ - платформами, м'ячами, ковриками, скакалками, гантелями). Для забезпечення комфортних умов перебування і ефективності занять стіни зали оснащені дзеркалами, а підлога створена зі спеціальних дерев'яних матеріалів. Для приємного настрою та додаткового стимулу для заняття спортом зала для фітнесу оснащена кондиціонером, а за вікном відкривається чарівний краєвид.

Любителі східних єдиноборств мають можливість займатися у нас карате та самообороною. Виховайте в собі нових чемпіонів! Підтримання краси та здоров'я у нашому закладі забезпечується завдяки індивідуальним порадам та послугам спеціаліста-косметолога, в центрі є фітобар з усіма необхідними засобами. До послуг наших клієнтів солярій.

Завітайте до спортивно-оздоровчого клубу "ЕЛІТ" - і ми подбаємо про Ваше міцне здоров'я та хороший настрій!