LANGUAGE CENTRE, центр вивчення англійської

0
Адреса: 58022, м. Чернівці, вул. Герцена, 1а, 3-й поверх, к. 41-42, 50
Телефон: (0372) 538535
Мобільний: 0993667798
E-mail: langcen@gmail.com

Рубрики:

Опис діяльності:

Вивчення іноземних мов: базова англійська, французька, німецька мова. Англійська для дітей. Спеціалізована англійська. Бізнес курс. Підготовка до міжнародних екзаменів. Он-лайн заняття по Skype. Професійні переклади. Підготовка документів в посольства.

Ключові слова:

іноземні мови, англійська мова, репетитор Чернівці, IELTS Чернівці, TOEFL Чернівці, підготовка до здачі міжнародних екзаменів Чернівці, розмовний курс, бізнес курс англійської мови Чернівці, бізнес-англійська Чернівці; англійська мова Чернівці, французька мова Чернівці, німецька мова Чернівці, он-лайн заняття по Skype Чернівці, английский язык, курсы, иностранные языки, он-лайн занятия по Skype Черновцы, обучение иностранным языкам Черновцы, бизнес-курс английского языка Черновцы, IELTS Черновцы, TOEFL Черновцы, подготовка к сдаче международных экзаменов Черновцы, специализированный английский Черновцы, бизнес курс английского языка Черновцы, бизнес-английский, онлайн-занятия по Skype Черновцы, английский язык Черновцы, французский язык Черновцы, немецкий язык Черновцы, курси Черновцы, Іноземні мови - курси; Иностранные языки – курсы Черновцы, підготовка до сертифікованих іспитів, подготовка к сертифицированным экзаменам, англійська для дітей Чернівці, английский для детей Черновцы

Переглядів

За 30 дней: 1019
Сегодня: 24


 

 

АНОНС:
Speaking Club (Розмовний Клуб) - проводиться набір груп.
Групові та індивідуальні заняття для покращення сприйняття та розмовних навичок.

Мовні курси Language Centre спеціалізуються на викладанні англійської мови для всіх рівнів і вікових категорій. Знання англійської є важливим критерієм для отримання освіти, подальшого працевлаштування і ведення бізнесу, подорожей, стажування, відпочинку та багатьох інших аспектів сучасного життя. Сьогодні процес вивчення мови став простим і доступним завдяки великій кількості підручників, інтернет ресурсів, програм та підходів. То чому б не почати вивчати англійську з нами?

Language Centre пропонує:

 • Базову англійську (рівні Beginner-Advanced) – вивчення мови з включенням всіх аспектів в компактних групах до 6 чоловік та індивідуально, на основі сучасних методик і матеріалів від провідних видавництв. Інтенсивність занять дає змогу досягнути відчутних результатів вже після перших тижнів навчання. Незалежно від рівня навчання проводиться англійською мовою для максимального занурення в мовне середовище.

 • Розмовний курс – для покращення розмовних навичок пропонуємо спробувати курс "Listening and Speaking" ("Слухаємо та Розмовляємо"), який спрямований на краще розуміння розмовної мови та її використання у різних ситуаціях. Заняття проводяться в групах та індивідуально.

 • Speaking Club (Розмовний Клуб)заняття проводяться англомовними носіями. Групові та індивідуальні заняття для покращення сприйняття і розмовних навичок. 

 • Англійська для дітей – заняття в компактних групах до 6 чоловік починаючи з 4-5 років. Розвиток комунікативних навичок, письма та читання.

 • Англійська для сфери ІТ та Спеціалізована англійська – програма спрямована на розвиток комунікативної компетенції в різних професійних сферах (програмування, юриспруденція, фінанси, маркетинг, банкова справа, медицина та ін.)

 • Бізнес курс – англійська для роботи та кар'єрного росту: оволодіння навичками ділового спілкування та листування, ведення переговорів, телефонних розмов, проведення презентацій та ін. Корпоративне навчання.

 • Екзамени – підготовка до здачі ЗНО, IELTS, TOEFL, FCE та ін.

 • Он-лайн заняття по Skypeкомфортне та зручне вивчення англійської мови вдома чи на роботі за допомогою Skype. Індивідуальні заняття за різними програмами.

 • Німецька та французька мови.

 

ПЕРЕКЛАДИ – професійні переклади з англійської мови на українську та російську та навпаки на будь-яку тематику.

 • Переклади загальної та специфічної тематики.
 • Технічні переклади.
 • Літературні переклади.
 • Переклади відео- та аудіозаписів.

 

ДОКУМЕНТИ в ПОСОЛЬСТВА – наш центр посприяє в підготовці документів у посольства Великобританії та США. Наш комплекс послуг включає:

 • Консультаційні послуги.
 • Переклад документів.
 • Заповнення анкети.
 • Додаткові послуги (бронювання готелю, замовлення квитків та ін.).

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

1. Гнучкий графік, широкий спектр послуг.

2. Навчання в компактних групах або за індивідуальним графіком.

3. Використання новітніх підходів та методик у вивченні мови.

4. Гарантоване оволодіння мовою на певному рівні за короткий час (від 3 до 5 місяців).

5. Привітні та мотивовані молоді викладачі та чудова атмосфера.

 

Join Language Centre and enjoy the experience!