ТИГР, підрозділ швидкого реагування

0
Адреса: 58003, м. Чернівці, вул. Буковинська, 33,
Мобільний: 0957764774, 0677764774, 0959216728, 0679216728
Вебсайт: tigr.cv.ua
E-mail: okhorona.tigr@ukr.net

Рубрики:

- Філії:

 • Тигр
  м. Чернівці, вул. Руська, 219Е


Опис діяльності:

Підрозділ швидкого реагування «Тигр» основним завданням вважає надання послуг особистої та об'єктової охорони на професійному рівні. Діє згідно чинного законодавства України та має всю матеріально-технічну базу для виконання своїх функцій.

Ключові слова:

охорона, безпека, охорона Чернівці, відеоспостереження, тигр Чернівці, служба безпеки, підрозділ швидкого реагування, сигналізація, тривожна кнопка, пультова охорона , безпека бізнесу, VIP-охорона, охорона об'єктів, особиста охорона, охорона масових заходів, технічні системи охорони, група швидкого реагування, охорона концертів, охорона людей та майна, фізична охорона, організація безпеки, послуги, пов'язані з охоронною діяльністю, відеонагляд , супровід цінних вантажів, камера спостереження, охрана, безопасность, охрана Черновцы, видеонаблюдения, тигр Черновцы, служба безопасности, подразделение быстрого реагирования, сигнализация, тревожная кнопка, пультовая охрана, безопасность бизнеса, VIP-охрана, охрана объектов, личная охрана, охрана массовых мероприятий, технические системы охраны, группа Быстрого реагирования, охрана концертов, охрана людей и имущества, физическая охрана, организация безопасности, услуги, связанные с охранной деятельностью, видеонаблюдение, сопровождение грузов

Переглядів

За 30 дней: 1125
Сегодня: 3


ПРО КОМПАНІЮ:

       Підрозділ швидкого реагування «Тигр» проводить свою охоронну діяльність згідно ліцензії № 1382 від 06.11.2015р. та надає послуги особистої, пультової та фізичної охорони на професійному рівні, діє згідно чинного законодавства України та має всю матеріально-технічну базу для виконання своїх функцій.

       Підрозділ  охорони складають колишні працівники правоохоронних та силових структур, а також підрозділів спецслужб, які володіють не тільки необхідними спеціальними знаннями, а й великим практичним досвідом у сфері запобігання правопорушень, підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки фізичних і юридичних осіб. Охоронна компанія діє згідно чинного законодавства України та має всю матеріально-технічну базу для виконання своїх функцій.

       Підрозділ «Тигр» надає охоронні послуги різних напрямків:

 • особиста охорона громадян (VIP-охорона);
 • пультова охорона житла (квартир, будинків, дач);
 • пультова охорона об’єктів бізнесу (магазинів, торговельних мереж, мафів, кафе, ресторанів, розважальних закладів, АЗС, автомийок, офісних чи складських приміщень, об’єктів будівництва, фінансових установ тощо);
 • пультова охорона майна різних форм власності;
 • тривожна кнопка термінового виклику;
 • монтаж систем контролю доступу, відеонагляду;
 • фізична охорона об'єктів і майна;
 • охорона та супровід цінних вантажів;
 • охорона під час проведення масових заходів.

Особиста охорона (VIP-охорона)

       Гордістю підрозділу «ТИГР» та основою успіху є команда професійних тілоохоронців, котрі не лише пройшли відповідну спецпідготовку, а й постійно вдосконалюють набуті навички та вміння, враховуючи, водночас, особистий досвід та досвід інших професійних колег. Завдяки цьому бодігарди постійно демонструють відмінні знання та вміння прийомів рукопашного бою, захисту під час пішого супроводу, подолання смуги перешкод на автомобілі, у змаганнях зі стрільби, пошуку вибухових пристроїв в авто та інших професійних навиках.

       З метою якісної організації охорони на незмінно високому рівні працівниками «ТИГРу» постійно здійснюються заходи з підвищення кваліфікації та удосконалення фізичної підготовки. Команда охоронців підрозділу «ТИГР» постійно здобуває призові місця та нагороди  у змаганнях з багатоборств тілоохоронців як в Україні, так і на міжнародних чемпіонатах. На Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців команда підрозділу «ТИГР» увійшла в десятку найкращих.

Пультова охорона житла та об’єктів бізнесу

       Кожен з нас розуміє наскільки важливою є пультова охорона приватного житла та  в сучасних умовах.

       Ми встановлюємо сучасне сертифіковане обладнання для пультової охорони квартир, будинків, дач, об’єктів бізнесу, що дозволяє охопити та надійно захистити все приміщення від злочинних посягань.

       Охоронна фірма «ТИГР» має власну технічну службу, основними завданнями якої є проєктування і монтаж всіх систем сигналізації, а також забезпечення цілодобового технічного обслуговування всіх охоронюваних об’єктів. Кожен фахівець технічної служби має високий рівень професійної підготовки та досвід у галузі створення систем комплексної безпеки. Для отримання професійної консультації чи поради у виборі систем безпеки можна зателефонувати на безкоштовний номер 0800 30 4774 та замовити виїзд технічного фахівця на об’єкт.

       Для якісного швидкого реагування у випадку спрацювання приладів технічної охорони, встановлених на об’єктах, та для термінового прибуття на місце події у складі підрозділу діє цілодобова чергова частина:

 • оператор пульту центрального спостереження;
 • автомобільні та мотогрупи швидкого реагування, укомплектовані радіостанціями, дислоковані в різних частинах міста, які прибувають на місце за лічені хвилини.

Тривожна кнопка, системи відеоспостереження

       У разі виникнення непередбачених ситуацій найбільш ефективним способом захисту є тривожна кнопка термінового виклику групи швидкого реагування. Тривожна кнопка спрацьовує непомітно і  забезпечує оперативний та несподіваний приїзд групи швидкого реагування на місце події. 

       За бажанням Ви можете замовити тривожну GPS-кнопку. У разі її спрацювання група швидкого реагування автоматично визначить Ваше місце знаходження і за лічені хвилини прибуде для усунення небезпеки. Встановлення тривожної кнопки є необхідним для забезпечення додаткового захисту об’єкта пультової охорони.

       За бажанням замовника наші фахівці розроблять та встановлять на Вашому об’єкті систему контролю доступу (СКД) для обмеження доступу у приміщення небажаних осіб, автоматичної фіксації входу/виходу осіб за електронними перепустками (чіпами).

       При необхідності ми розробимо та встановимо сучасну систему відеоспостереження, як аналогову, так і цифрову. 

Фізична охорона майна

       Підрозділ «ТИГР» професійно забезпечує комплексну  фізичну охорону об’єктів незалежно від форм власності: магазинів, торговельних мереж, бізнес-центрів, навчальних закладів, мафів, кафе, ресторанів, розважальних закладів, офісних чи складських приміщень, промислових підприємств, об’єктів будівництва, фінансових установ, приватних будинків  тощо.

       За домовленістю з клієнтом фізична охорона може здійснюватися охоронниками цілодобово або на чітко встановлений період часу, щоденно або у конкретно визначені дні.

       Комплексна охорона включає в себе фізичну охорону об¢єкта, здійснення контрольно-пропускного режиму, патрулювання об’єкта та прилеглої території (в тому числі з використанням службових собак), захист від рейдерських захоплень, цілодобовий нагляд та охорону технічними засобами захисту (підключення до пультової охоронної сигналізації, відеомоніторинг).

       Працівники охорони виконують службові обов’язки у повному спорядженні з відповідними шевронами та використовують спеціальні засоби для нейтралізації зловмисників.

       В охоронну фірму «ТИГР» приймаються особи які досягли 18-річного віку, не мають судимостей та мають бажання постійно вдосконалювати свої фізичні та моральні якості.

Охорона масових заходів

       Забезпечення безпеки під час проведення масових заходів включає детальний аналіз та виявлення загроз, попередження несанкціонованого вторгнення підозрілих або небажаних осіб, захист людей від протиправних дій, розробку методів запобігання небажаних  ситуацій, контроль і моніторинг обстановки, що склалися. Охорона нечисленних заходів може бути організована у вигляді патруля для збереження спокою і дисципліни.

       Професіонали підрозділу підходять до питання охорони масштабних заходів з особливою серйозністю:  проводять експертизу місця проведення та масовості заходу, аналізують і виявляють можливі загрози та шляхи проникнення небажаних осіб, можливість здійснення терористичних актів, ретельно опрацьовують всі варіанти розвитку ситуацій і заходи, які можуть попередити кожну з можливих загроз. 

       Охорона невеликих заходів може бути організована у вигляді патруля для збереження спокою і дисципліни, але під час великих масових заходів до питання охорони варто підходити з особливою серйозністю. Кількість охоронців масштабних подій розраховується з масовості заходу. Наприклад, для організації вуличних концертів необхідно застосовувати оточення. Професіонали підрозділу швидкого реагування "ТИГР" ретельно опрацьовують всі варіанти розвитку ситуації і заходи, які можуть попередити кожну з можливих загроз. Співробітники підрозділу швидкого реагування "ТИГР" здійснюють чітку координацію потоку відвідувачів заходів, патрулювання місця його проведення, попереджають протиправні дії з боку учасників і відвідувачів, забезпечують охорону людей і майна, відсікають небажаних і потенційно небезпечних відвідувачів заходу.

       Підрозділ складається з колишніх військовослужбовців спецпідрозділів, працівників силових структур та професійних спортсменів, які пройшли спеціальну підготовку і здатні виконувати завдання будь-якої складності для охорони масштабних масових заходів.

       Наші охоронці виконували найвідповідальніші завдання з охорони концертів музичних гуртів «Океан Ельзи», «Бумбокс», «ТІК», співачок Ольги Полякової, Христини Соловій, грандіозних фестивалів «Open Air. Summer Dream 2016», «Дністер-фест», «Студреспубліка 2017»,  VII фольклорно-етнографічного фестивалю «Malanka Fest», грандіозного фестивалю автомотоавіатехніки та якісної музики «МСЛ Drive for Life Fest», фестивалю техноспорту «Аркан-2019» тощо. Завдяки цьому ми маємо великий досвід у сфері забезпечення безпеки масштабних заходів.

       Для людей, які ведуть успішний бізнес, пов'язаний з вартісними вантажоперевезеннями, пропонуємо послугу супроводу та охорони вантажів. Співробітники підрозділу «ТИГР» виконують завдання у повному спорядженні та на спеціальному броньованому транспорті, тим самим гарантують безпечне перевезення вашого майна, матеріальних та інших цінностей в найкоротший строк і у максимально зручних умовах.

       Наші охоронці пройшли спеціальну підготовку, вміють вправно оцінити ризики та небезпеки, а також швидко зреагувати в умовах виникнення непередбачуваних обставин для захисту людей, вантажів та цінностей.

       Група охорони та супроводу вантажів визначає найважливішим своїм завданням збереження і максимально швидку доставку майна клієнта до пункту призначення.

Супровід та охорона вантажів

Бійцівський клуб «ТИГР»

       На базі підрозділу створений і функціонує бійцівський клуб «ТИГР», де постійно проводяться обов’язкові спортивні тренування для охоронців.

       Серед наших охоронців є велика кількість професійних спортсменів, кандидатів та майстрів спорту, чемпіонів та багаторазових переможців змагань зі змішаних єдиноборств, кікбоксингу К-1, панкратіону, армлеслінгу, греплінгу тощо. Команда бійцівського клубу «ТИГР» постійно бере участь у спортивних змаганнях, професійних турнірах, чемпіонатах.

       Кожен бажаючий може записатися на тренування у бійцівcький клуб «ТИГР». Тут проводяться заняття зі змішаних єдиноборств ММА, кікбоксингу К-1 з елементами Muay Thai. Також проводяться заняття для дітей від 8 до 16 років.

       На сьогодні нашими клієнтами є ТОВ «РОМА», пивоварня «Наше Пиво», арт-паб «Гойра», АЗС «Стелс»,  ресторани: «Панська Гуральня», «Затишок», «Мілена», кафе: «New York Street Pizza», «Хінкальня», «Статус», «Гопачок», «Картопляна Хата», піцерія «Челентано», бар «Терція», бар «Максимал», ресторанно-розважальний комплекс «GRAN PRI CLUB», РК «Бартка», Центральний парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка, магазини: «Сотня», «Норма», «Тайстра», «Світ білизни», «День і Ніч», ТЦ «Формаркет», ТРЦ «Проспект», ТЦ «MILLENNIUM» (м.Сторожинець), Центр дозвілля «ROYAL PLACE»,  гірськолижний комплекс «Мигово», ТРК «Сонячна долина», ювелірний магазин «Ювелір капітал», аптеки: ПП «Ваша аптека», ПП «Люля Пілюля»  та ПП «ФК «Здорова родина», готель «Алюр Ін», «Магнат», об’єкти: ДП «Сторожинецьке лісове господарство», ТОВ «ТД «Боянівка», виробничі підприємства «Дьоллер Буковини», «Дінтер Скала Упл», КП КМР «Тепломережі», КП «Чернівці теплокомуненерго»  офіс ТОВ «Старлайф», ТДВ ЧВТКФ «АКЦЕНТ-ЛТД» (взуттєва фабрика), приватні квартири, будинки та житлові комплекси.

       Завдяки чіткій організації заходів охорони за період роботи на ринку охоронних послуг підрозділ швидкого реагування «ТИГР» заслужив репутацію надійної і стабільної компанії, яка динамічно розвивається на ринку охоронних послуг.

       На сьогоднішній день підрозділ «ТИГР» надає охоронні послуги у Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Дніпропетровській областях, місті Києві.