ТИГР, підрозділ швидкого реагування

0
Адреса: 58003, м. Чернівці, вул. Буковинська, 33,
Мобільний: 0957764774, 0677764774, 0959216728, 0679216728
Вебсайт: tigr.cv.ua
E-mail: okhorona.tigr@ukr.net

Рубрики:

- Філії:

  • Тигр
    м. Чернівці, вул. Руська, 219Е


Опис діяльності:

Підрозділ швидкого реагування «Тигр» основним завданням вважає надання послуг особистої та об'єктової охорони на професійному рівні. Діє згідно чинного законодавства України та має всю матеріально-технічну базу для виконання своїх функцій.

Ключові слова:

охорона, безпека, охорона Чернівці, відеоспостереження, тигр Чернівці, служба безпеки, підрозділ швидкого реагування, сигналізація, тривожна кнопка, пультова охорона , безпека бізнесу, VIP-охорона, охорона об'єктів, особиста охорона, охорона масових заходів, технічні системи охорони, група швидкого реагування, охорона концертів, охорона людей та майна, фізична охорона, організація безпеки, послуги, пов'язані з охоронною діяльністю, відеонагляд , супровід цінних вантажів, камера спостереження, охрана, безопасность, охрана Черновцы, видеонаблюдения, тигр Черновцы, служба безопасности, подразделение быстрого реагирования, сигнализация, тревожная кнопка, пультовая охрана, безопасность бизнеса, VIP-охрана, охрана объектов, личная охрана, охрана массовых мероприятий, технические системы охраны, группа Быстрого реагирования, охрана концертов, охрана людей и имущества, физическая охрана, организация безопасности, услуги, связанные с охранной деятельностью, видеонаблюдение, сопровождение грузов

Переглядів

За 30 дней: 585
Сегодня: 57


ПРО КОМПАНІЮ:

Підрозділ швидкого реагування «Тигр» проводить свою охоронну діяльність згідно ліцензії № 1382 від 06.11.2015р.  Основним завданням вважає надання послуг особистої, об'єктової охорони на професійному рівні. Діє згідно чинного законодавства України та має всю матеріально-технічну базу для виконання своїх функцій.

Колектив «ТИГР» складається з колишніх співробітників спецпідрозділів та спортсменів. Охоронна фірма «ТИГР» входить до Української Федерації Професіоналів Безпеки і є Спецпідрозділом Швидкого Реагування.

Авторитет та довіру клієнтів Охоронна фірма «ТИГР» завоювала відповідальним ставленням до роботи, а також участю в таких змаганнях як:

  • Міжнародний чемпіонат в Болгарії 2011 року – команда «ТИГР» виборола ІІІ - місце.
  • Міжнародний турнір серед тілоохоронців в м. Київ. Виграла в номінації - за краще відбиття силового нападу на «VIP» особу .
  • Чемпіонат України в м. Одеса 2013 року .
  • Міжнародний чемпіонат «Бодігард - 2013», який проходив в м. Тульча - Румунія , де «ТИГР» виборов ІІІ - місце .

 

 

 

Співробітники «ТИГРа» виконували найвідповідальніші завдання УФПБ, приймаючи участь в найбільш масштабних подіях країни, таких як - «Формула -1 на воді - F1H2O» та Чемпіонат світу, який проходив в м. Вишгород, де Охоронна фірма «ТИГР» охороняла ложу Президента України, та VIP-осіб. Також охоронці «ТИГРа» постійно залучаються до охорони концертів, фестивалів, та інших масових заходів, які проводяться на території України. Співробітники «ТИГРа» відомі своїм відповідальним ставленням до роботи.

Співробітники «ТИГРа» проходять постійну фізичну та спеціальну підготовку. В Охоронну фірму «ТИГР» приймаються особи які досягли 18-ти річного віку, не мають судимостей, та мають бажання постійно вдосконалювати свої фізичні та моральні якості.

НАШІ ПОСЛУГИ:

Технічні системи охорони

Сучасна електронна охоронна сигналізація може бути автономною або підключеною до централізованого пульту.

Автономна охоронна сигналізація відлякує злочинців завдяки потужним сиренам. У разі підключення охоронної сигналізації до пульту централізованого спостереження, ефективність її застосування значно підвищується за рахунок застосування груп швидкого реагування. "Підрозділ швидкого реагування "ТИГР" має власну технічну службу, основними завданнями якої є проектування і монтаж всіх систем сигналізації, а також забезпечення цілодобового технічного обслуговування всіх об'єктів, які охороняються. Кожен фахівець технічної служби володіє високим рівнем професійної підготовки, має великий досвід у галузі створення систем комплексної безпеки. Для отримання професійної консультації, ви можете задати питання по телефону або в листі електронної пошти. Рано чи пізно, кожен з нас приходить до розуміння необхідністі збереження того, що є дорогим не тільки для нього, а й для близьких йому людей!

 

Охорона масових заходів

Будь-яка подія, за участю великої кількості людей, несе в собі небезпеку заподіяння шкоди здоров'ю та життю учасників заходу.

При проведенні масових заходів існують загрози терористичних актів, хуліганства, вандалізму, паніки або ж навмисного нанесення шкоди здоров'ю учасників заходу. У таких умовах організатори зобов'язані вжити всі необхідні заходи щодо запобігання ризиків і загроз терористичних актів.

Охорона невеликих заходів може бути організована у вигляді патруля для збереження спокою і дисципліни, але на великих масових заходах, до питання охорони слід підходити з особливою серйозністю. Охорона на масштабних подіях розраховується з числа масовості, наприклад, для організації вуличних концертів необхідно застосовувати оточення. Професіонали "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР" ретельно опрацьовують всі варіанти розвитку ситуації і заходи, які можуть попередити кожну з можливих загроз. Співробітники "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР" здійснюють чітку координацію потоку відвідувачів заходів, патрулювання області його проведення, попереджують протиправні дії з боку учасників і відвідувачів, забезпечують охорону людей і майна, відсікають небажаних і потенційно небезпечних відвідувачів заходу.

Вибираючи "Підрозділ швидкого реагування "ТИГР" міста Чернівці, для вирішення питань забезпечення Вашої безпеки та безпеки Ваших партнерів, Ви маєте змогу гідно оцінити професіоналізм наших співробітників, їх здатність вирішувати будь-які завдання, пов'язані із забезпеченням безпеки заходів

 

Фізична охорона об’єктів

Охорона будь-яких об'єктів, перш за все, комплекс заходів, що включають в себе не тільки забезпечення збереження майна, але і безпеку співробітників підприємства, при здійсненні необхідного пропускного режиму спрямованих на те, щоб перешкодити зловмисникові, виконати свої наміри.

Перед укладенням договору з організації безпеки майбутнього об'єкта, фахівці "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР" виїжджають на місце для розробки методів і схеми охорони об'єкта. З урахуванням виявлених проблемних зон або недоліків чинної системи безпеки, будуть запропоновані оптимальні способи їх усунення, а при необхідності, закріпити за проблемними ділянками постійне спостереження силами охоронців, з розробкою маршруту патрулювання та графіком обходу території. Власна служба безпеки з щоденною регулярністю здійснює перевірки несення служби охоронцями в суворій відповідності до затвердженого графіка обходів.

Ми надаємо наступні види фізичної охорони: охорона офісних приміщень; охорона торгових комплексів, ринків, складських приміщень; охорона банків; охорона будівельних майданчиків; охорона та супровід вантажів; забезпечення порядку в місцях проведення масових заходів, свят, ювілеїв, весіль і т.п.

Звернувшись до "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР", ви можете спокійно займатися звичними для вас справами.

 

VIP-ОХОРОНА

Справжнім золотим фондом нашої компанії є підрозділ особистої охорони.

Охорона фізичних осіб. Ескорт фізичних осіб.  Індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Штатний склад "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР" укомплектований професіоналами, що мають досвід роботи, отриманий у Збройних силах, органах МВС, СБУ, внутрішніх і прикордонних військах.

Маємо значний досвід охорони масових заходів на відкритих майданчиках та у приміщеннях, зокрема концерти гуртів «Океан Ельзи», «Бумбокс», «ТІК», співачок Ольги Полякової, Христини Соловій, фестивалів «Open Air. Summer Dream 2016», «Дністер фест», «Студреспубліка 2017», «Маланка - фест», «МотоБуковина», новорічного дійства «Музей казок» в м. Київ,  ІІ етапу Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 в м. Чернівці, тощо.

Нашими клієнтами є АЗС «WOG», АЗС «Стелс», АЗС «Євро Нафта», ТОВ «РОМА», Пивоварня «Наше Пиво», арт паб «Гойра», паб «Паблік»;  ресторани: «Панська Гуральня», «Затишок», «Мілена», «New York Street Pizza» , «Ганок», «ZONE of Secret Kitchen», «Палаццо», «Хінкальня», «Статус», «Beluga», «Гопачок»,  кафе «Картопляна Хата», піцерії «Челентано», бар «Терція», бар «Максимал», ресторанно-розважальний комплекс «GRAN PRI CLUB», РК «Бартка», РК «Ельдорадо», РК Парк "Жовтневий", Центральний парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка, магазини: «Сотня», «Норма», «Тайстра», «Німфа», «МЕГА», «Бундес», «Світ білизни», «День і Ніч», «Центр Безпеки», нічний клуб «Егоїст», ТЦ «Формаркет», ТРЦ «Проспект», ТЦ «MILLENNIUM»(м.Сторожинець), Центр дозвілля «ROYAL PLACE»,  гірськолижний комплекс «Мигово», ТРК «Сонячна долина», ювелірні магазини «Ювелір капітал», готелі «Алюр Ін», «Графська садиба», «Магнат», об’єкти ПАТ “Одеська кіностудія», ДП «Сторожинецьке лісове господарство», ТОВ «ТД «Боянівка», Аптеки ПП «АЛТЕЙ-ФАРМ» та ПП «ФК «Здорова родина», офіс ТОВ «Старлайф», ТДВ ЧВТКФ «АКЦЕНТ- ЛТД» (взуттєва фабрика), приватні квартири, будинки та житлові комплекси.