ЕДОЛ, ПФ

0
Адреса: 58022, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка (вул. Боярка), 1а, корпус біля Обласної клінічної лікарні
Мобільний: 0500560150, 0962347363
Вебсайт: www.edol.cv.ua
E-mail: balanyuri@gmail.com

Рубрики:

Опис діяльності:

Приватний центр дистанційної ударно-хвильової літотрипсії (ДУХЛТ). Консультації спеціаліста-уролога. Ультразвукова діагностика. Дроблення всіх типів каміння, включаючи рентген-неконтрасні урати у всіх відділах верхніх сечовивідних шляхів, в нирках, сечоводі.

Ключові слова:

літотрипсія Чернівці, дроблення ниркового каміння Чернівці, ультразвукове дроблення камінців в нирках Чернівці, сечокам’яна хвороба Чернівці, безконтактний метод видалення каміння з нирок Чернівці, дробление почечных камней Черновцы, ультразвуковое дробление камней в почках Черновцы, мочекаменная болезнь Черновцы, бесконтактный метод удаления камней из почек Черновцы, литотрипсия Черновцы, дробление почечных камней Черновцы; лікар-уролог, камені в нирках, камені в сечоводі, камені в нирках лікування, врач-уролог, камни в почках, камни в мочеточнике, камни в почках лечение, удаление камней из почек, дистанционная ударно-волновая литотрипсия, мочевой пузырь, камни в мочевом пузыре, почки болят, видалення каменів з нирок, дистанційна ударно-хвильова літотрипсія, сечовий міхур, камені в сечовому міхурі, нирки болять, дроблення каміння в нирках, дроблення каміння в сечоводі, дробление камней в почках, дробление камней в мочеточнике

Переглядів

За 30 дней: 119
Сегодня: 3


Приватний центр дистанційної ударно-хвильової літотрипсії працює з 2010 року.

Наш центр дистанційної літотрипсії дозволяє проводити ДУХЛТ у повному обсязі. Кабінет оснащений сучасним літотриптором ІІІ покоління DornierLithotripterS фірми "Дорньє" (DornierMedTech, Німеччина), який є найбільш потужним та мультифункціональним серед стаціонарних апаратів у світі.

Це дозволяє проводити безопераційне дроблення каміння в нирках та сечоводах. Наш центр за 4 роки успішно пролікував та позбавив каміння більше ніж 700 пацієнтів Чернівецької та інших областей України, Молдови та Румунії, які пройшли процедуру дроблення каменів в нашому центрі.

Дистанційна-ударнохвильова літотрипсія (ДУХЛТ) – є сучасним методом безконтактного дроблення каміння в сечовивідних шляхах пацієнтів. "Дистанційна" включає в себе те, що немає прямого контакту з тілом пацієнта, "ударно хвильова" – включає в себе джерело руйнації каміння у вигляді ударних хвиль, "літотрипсія" (з латинської мови) - дослівний переклад "дроблення каміння".

Цінність для пацієнтів полягає в тому, що будь-які процедури щодо дроблення каміння можливо проводити в Чернівцях під наглядом кваліфікованих лікарів та персоналу.

Переваги дистанційного дроблення на апараті Dornier Lithotripter SII в порівнянні з іншими літотрипторами наступні:

  • Візуалізація та наведення на конкремент проводиться за допомогою ультразвукового сканера без шкідливого впливу рентгенівського опромінення пацієнта та лікаря.

  • Чітка система спостереження за всіма етапами дроблення конкременту in-line (візуально видно кавітацію та розпад конкременту до піску).

  • Можливість дроблення всіх типів каміння включаючи рентген-неконтрасні урати у всіх відділах верхніх сечовивідних шляхів.

  • Можливість дроблення у пацієнтів з морбідним ожирінням та вагою тіла до 130 кг.
  • Безболісність процедури без необхідності госпіталізації (у більшості випадків).

Наші спеціалісти:

Пірожок Ігор Олександрович, кандидат медичних наук, лікар-уролог.

Колєсніков Сергій Борисович лікар-уролог.

Запис на прийом: тел. 050 056 0150, 096 234 7363

Примітка

Літотрипсія - сучасний метод лікування сечокам'яної хвороби, що має вкрай малу кількість післяопераційних ускладнень. Терміни реабілітації після дроблення каменів зменшуються у кілька разів. Можна з упевненістю сказати, що це "терапія майбутнього", яка застосовується уже сьогодні. У нашому кабінеті проводиться безконтактна літотрипсія - це втручання є неінвазивним, не вимагає розрізу шкіри для видалення каміння і застосування ендоскопічного обладнання.

Показання до літотрипсії:

  • камені в нирках, сечоводах, які не можуть самостійно вийти (через розміри перевищують діаметр сечоводів і уретри);
  • не припиняється або часто повторюється ниркова коліка з наявним каменем у сечоводі.

У наш час така операція як літотрипсія виконується в амбулаторних умовах. Перед проведенням процедури лікар пояснює і розповідає хворому суть методу та можливі неприємні відчуття, що супроводжують лікування, дає пацієнтові заповнити згоду на літотрипсію.

Більшість людей добре переносять даний процес. При потребі вводиться заспокійливе чи спазмолітики. Інколи пацієнт навіть не помічає, що камінь уже роздробили, тобто процедуру закінчили. Але попереджаємо - можуть бути неприємні відчуття у ділянці нирки, сечового міхура при сечовипусканні. Проте це не критичний біль, який вимагає наркотичного знеболювання. Такий дискомфорт можна легко зняти звичайними анальгетиками.

Процедура триває від 20 хвилин до однієї години.

Після закінчення дроблення каменів за пацієнтом спостерігає лікар, якщо стан стабільний - його відпускають додому з відповідними рекомендаціями. Лікар пацієнту залишає номер свого телефону для контролю. За кілька днів подрібнені частини каменів виходять природним шляхом у вигляді піску чи осаду.

Після літотрипсії хворим необхідний огляд лікаря, який визначить подальше лікування і можливу його корекцію.