Опис діяльності:

Сучасні споруди автономної каналізації для будь-яких об'єктів. Локальне очисне устаткування біологічного очищення стоків, нафто-, жиро- та піскоуловлювачі, каналізаційні насосні станції, ємності для різних речовин, рідин, сипучих продуктів та інше.

Ключові слова:

Будівництво; Будівельно-монтажні роботи; Сантехнічні роботи; автономна каналізація; автономні системи очищення; автономні очисні споруди; біологічне очищення; водовідведення; каналізація для будинка; куплю каналізаційне обладнання; куплю очисне обладнання; системи очищення стоків; системи каналізацій; споруди біологічної очистки; локальні очисні споруди; устаткування для очищення; монтаж очисного обладнання; очисні системи; очищення побутових стоків; очищення стічної води; обладнання для очищення; нафтовловлювачі; жировловлювачі; каналізаційні насосні станції; ємності; автономные очистные сооружения; автономная канализация; биологическая очистка стоков; водоотвод; канализация дома; куплю очистное оборудование; наружная канализация; оборудование для очистки; очистка сточных вод; очисные сооружения; очистное оборудование; сооружения для очистки; системы очистки; системы сточных канализаций; локальные очистные; локальная канализация; нефтеловушки; жироуловители;

Переглядів

За 30 дней: 315
Сегодня: 3


 

ТОВ "ЕКОСС" займається комплексними послугами в області очищення стічних вод. Очищення стічних вод є одним із пріоритетних наших завдань. Ми пропонуємо ефективні рішення по підбору та постачанню устаткування для очищення господарсько - побутових, зливових, поверхневих і промислових стоків.

Фахівці підприємства пропонують своїм клієнтам комплексне рішення екологічних завдань, починаючи від консультації, видачі рекомендацій, підбір устаткування, складання безкоштовних комерційних передпроектних пропозицій на підставі Ваших вимог, проектування, аж до будівництва та сервісного обслуговування.


              

 

Спектр пропонованої нами продукції дуже широкий - це локальне (автономне) устаткування біологічного очищення стоків для будь-яких об’єктів, нафто-, жиро- та піскоуловлювачі, каналізаційні насосні станції, ємності для різних речовин, рідин, сипучих продуктів і технологічних процесів, протипожежні резервуари та інше.

Продукція сертифікована і відповідає встановленим вимогам Директиви Європейського Союзу сертифицированная автономная канализация; сертифікована автономна каналізація Чернівці89/106/EEC до будівельних продуктів і усіх положень стандарту EN 12566-3: 2006 A1: 2009 (Сертифікат Відповідності ЄС від 18.10.2010 р.), вимогам технічних регламентів та державних стандартів України.

Відповідає вимогам екологічної безпеки і чинного санітарного законодавства України (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Мінохоронздоров'я України № 05.03.02- 03/30040 від 30.03.2011 р.).

Продукція компанії має чудову якість завдяки високоякісним матеріалам і передовим технологіям промислового виготовлення. Все обладнання виготовляється з армованого склопластику, що дозволяє гарантувати надійну роботу обладнання протягом тривалого часу.

Ми надаємо гарантію на свої вироби терміном в 10 років.

Наше підприємство працює безпосередньо з виробником цього устаткування, а також є офіційним представником у Західному регіоні України, тому гарантуємо привабливі ціни та якісну продукцію.

Ми сподіваємося, що наша фірма Вам допоможе вирішити проблеми в області очищення стічних вод і готові надати повну та розгорнуту інформацію з питань, що зацікавлять Вас.

 

каналізація для будинку; канализация для дома

Зовнішній вигляд обладнання для будинку

автономна каналізація приватного будинку; автономная канализация в частном доме

Монтажні роботи біля приватного будинку

очистные сооружения многоквартирного дома; очисні споруди багатоквартирного будинку

Очисна станція для багатоквартирного будинку

автономна каналізація приватної садиби; автономная канализация частного дома

Так виглядають зовні очисні споруди  на території котеджного містечка

очистка стічних вод;очистка сточных вод

Подвір'я після закінчення монтажу автономної каналізації

Монтаж каналізаційної насосної станції