ПАЛІТРА, арт-крамниця

0
Адреса: 58000, м. Чернівці, вул. Гоголя, 6,
Телефон: (0372) 512690
Мобільний: 0959251777, 0968708452
E-mail: palitra-art-kramnicya@ukr.net
Час роботи: Пн.-Пт.: 10:00-19:00Сб.: 11:00-18:00Нд.: вихідний

Рубрики:

Опис діяльності:

Товари хобі-групи: скрапбукінг, декоративний папір, кардмейдінг, квілінг, декупаж, кракелюр, патина, хобі-вітраж, фарби для декору тканин, самозастигаючі маси, фетр для валяння. Художні та допоміжні матеріали для живопису. Матеріали для скульпторів.

Ключові слова:

фарби художні, хобі-вітраж, хобі-батік, краски художественные, хобби-витраж, хобби-батик Черновцы, мольберт купить, материалы для декупажа, мольберт купити, матеріали для декупажу Чернівці; Художні вироби - матеріали, Багети - виготовлення Черновцы, Художні вироби - матеріали, Багети - виготовлення; холст, полотно для малювання, підрамники, аксесуари для творчості, гуаш, акварель, пастель, акрил, олійні фарби, пігменти для малювання, лаки, розчинники, етюдники, планшети для малювання, матеріали для валяння, розпису тканин, декор шовку, скла, матеріали для позолоти, зістарювання картин; холст, полотно для рисования, подрамники, аксессуары для творчества, гуашь, акварель, пастель, акрил, масляные краски, пигменты для рисования, лаки, растворители, этюдники, планшеты для рисования, материалы для валяния, росписи тканей, декор шелка, стекла, материалы для позолоты, состаривания картин, творча майстерня, творческая мастерская

Переглядів

За 30 дней: 381
Сегодня: 5


Арт-крамниця "Палітра"  запрошує творчих особистостей для здійснення покупок. Як професіонал, так і новачок матиме змогу підібрати собі все необхідне - холсти, полотна та підрамники, творчі аксесуари, гуаш, акварель, пастель, акрил, олійні фарби, пігменти, лаки та розчинники.

Екологічно чисті мольберти, етюдники, палітри та планшети відповідають високим стандартам якості Європейського ринку. Ми попіклувалися, щоб у нашому магазині було все, що потрібно для створення шедеврів.

Якщо ви дизайнер, декоратор, або просто прагнете прикрасити щось чи створити власними руками, ви прийдете у захват від хобі-відділу! Тут ви знайдете все для скрапбукінгу, валяння, розпису та декору тканин, шовку, скла. Матеріали для декупажу, кракелюру, різноманітні пасти та гелі завжди в наявності! Любителі позолоти та зістарювання теж задовільнять тут свої творчі пошуки. Полімерна глина та самозастигаючі маси представлені у яскравій кольоровій  та різноманітній ціновій палітрі. І діти і дорослі, чия душа лежить до творення прекрасного, залишаться задоволеними завітавши у арт-крамницю "Палітра".

Багетна майстерня з найширшим асортиментом пластикового та дерев'яного багету, високою якістю роботи і комфортними цінами, приємно здивує! Справжні професіонали неодмінно допоможуть підібрати до ваших робіт і паспарту і певний вид скла.