PLAST ART, Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

5
Адреса: 58022, м. Чернівці, вул. Владислава Трепка (вул. Боярка), 1а,
Телефон: (0372) 547282
Мобільний: 0503745666
Факс: (0372) 547282
Вебсайт: www.plastart.com.ua
E-mail: plastart@meta.ua

Рубрики:

Опис діяльності:

Омолоджуючі операції; пластика форми носу, вух, повік; корекція молочних залоз; ліпосакція (SmartLipo); трансплантація волосся; внутрішньошлункові балони; ін'єкції Botox Juvederm; інтимна хірургія; лікування храпу, лазерне лікування вен, судин.

Ключові слова:

Пласт арт, видалення жиру, пластические операции, увеличение груди, пластика лица, пластика живота, пластика половых губ, увеличение члена, лазерное лечение сосудов, пластичні операції, збільшення грудей, пластика носа, пластика обличчя, пластика живота, пластика статевих губ, збільшення члена, лазерне лікування судин, коррекция половых органов, подтяжка лица, подтяжка груди, увеличение губ, пластика живота, ринопластика, пересадка волос, лазерная эпиляция, лазерна епіляція, корекція статевих органів, підтяжка обличчя, підтяжка грудей, збільшення губ, ринопластика Черновцы, пересадка волосся, лазерная липосакция, пластические операции, пластика лица, лазерное лечение сосудов, пластичні операції, пластика обличчя, лазерне лікування судин, підтяжка грудей, лазерне лікування вен, контурная пластика, увеличение груди, подтяжка и уменьшение груди, липосакция, контурна пластика, збільшення грудей, ліпосакція, пластична хірургія Україна, пластическая хирургия Черновцы, пластическая хирургия У

Переглядів

За 30 дней: 313
Сегодня: 7


ЗАПРОШУЄМО У СВІТ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ, КРАСИ, ГАРМОНІЇ І ДОСКОНАЛОСТІ!!!

Якщо Ви ще не входите в число наших клієнтів, то Вам слід дізнатися, з яких причин нам довіряють.

Кваліфікація і досвід фахівців:

Наші лікарі хірурги мають за плечима понад дванадцять років успішної роботи в галузі пластичної хірургії. Вони періодично підвищують кваліфікацію, при проходженні стажувань у провідних вітчизняних і зарубіжних медичних установах.

Найновіші технології та методики:

Наша установа використовує лише передову техніку, а також методику безопераційної та операційної корекції. Лікарі-хірурги нашої клініки також мають деякі авторські методики в сфері пластичної хірургії (особливо в ринопластиці).

Передові препарати та обладнання:

Взаємодіючи з провідними виробниками з усього світу, ми використовуємо лише найкраще медичне обладнання і виключно найсучасніші препарати, витратні матеріали, а також імплантати.

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургіїклініка PlastArt® — це сучасна клініка, яка надає висококваліфіковану медичну допомогу в сфері пластичної та естетичної хірургії, згідно зі світовими стандартами якості.

Допомагати людям боротися з проявами часу, корегувати недоліки зовнішностіповертати красу, привабливість та впевненість у своїх силах, а іноді навіть надати шанс на нове життя — ось головна мета, яку ставить перед собою клініка PlastArt®.

Сьогодні ми можемо впевнено говорити про свободу вибору стилю і уподобань клієнта. Але головний критерій краси залишається незмінним: краса завжди йде поряд зі здоров'ям. Клініка PlastArt® може впевнено сказати, що кожний пацієнт, який звертається до нас за допомогою, отримує вирішення своїх естетичних проблем на найвищому професійному рівні.

Клініка Plast Art® пропонує сучасні методи покращення зовнішнього вигляду:

 

З результатами нашої роботи Ви можете ознайомитися на сторінці:

Фото до і після операції.

Сучасний спосіб життя неминуче впливає на організм жінки.

Гіподинамія, недостатній рівень фізичного навантаження - все це відображається на здоров'ї, зокрема у відкладенні надлишкового жиру. Серед проблемних ділянок - зона галіфе, поверхня стегон та живіт. Вирішити таку проблему можливо - саме для цього потрібна ліпосакція. Важливо не плутати ліпосакцію із схудненням, оскільки це корекція фігури, результатом якої є покращення якості життя, емоційного стану та підвищення самооцінки жінки.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ТУТ

 • лазерна ліпосакція (за допомогою апарата SmartLipo),
 • хірургічне лікування "відвислого живота",
 • трансплантація волосся,
 • внутрішньошлунковий балон для зниження зайвої ваги.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ТУТ

 • косметична обробка та видалення рубців після перенесених операцій та травм,
 • "ін’єкції молодості": вилучення мімічних зморшок (Dysport, Botox, Surgiderm, Juvederm),
 • сучасна косметологія,
 • інтимна хірургія,
 • лікування храпу,
 • лазерне лікування судин,
 • лазерне лікування варикозу,
 • послуги проктолога.

В клініці Plast Art® роблять все, крім зміни статі та грубих післяопікових деформацій. Ми завжди поруч. В клініці PlastArt® працюють спеціалісти в області пластичної та лазерної хірургії. Відмінний результат досягається завдяки високому професіоналізму лікарів, медперсоналу, використанню високотехнологічного обладнання, сучасних методик лікування. Кожного, хто звертається у клініку, чекає максимум уваги та турботи з боку наших спеціалістів.

Однією з особливостей нашої клініки є те, що кожний пластичний хірург проводить саме свій вид пластичних операцій, що надає можливості зосередитись на підвищенні майстерності в одній області пластичної хірургії та найкращим чином позначається на результатах пластичних операцій. І це надає нашим клієнтам впевненості в тому, що кінцевий результат завжди відповідає бажаному.

Найвищим світовим стандартам відповідає післяопераційна реабілітація. 

Правильна реабілітація дозволяє швидше відновитися після операції, запобігає розвитку ускладнень, прискорює процес одужання, дає можливість швидше повернутися до активного способу життя. У нашій клініці розроблені програми для відновлення після різних операцій, кожна програма розробляється для конкретного пацієнта, беручи до уваги характер пошкодження і особливості проведення операції.

Детальніше про нашу клініку та пластичну хірургію в цілому, Ви можете дізнатися на нашому сайті http://plastart.com.ua.